12 Mart Altcoin Analizi

Bu yazımızda altcoinlerin analizini yapacağız..

Ethereum / Amerikan Doları (USD)

Dün, Ethereum bizim beklentimize göre 637.63 $ düştü, ancak şu anda, boğalar bir geri çekilme girişiminde bulunuyorlar.

ethereum-analizi

ETH / USD çifti, fiyat aşağı yönlü kanalda ve hem hareketli ortalamaların altında işlem görmeye başladığı için şu anda düşüş eğilimindedir. Mevcut seviyelerden herhangi bir geri tepme, bu direnç bölgelerinden birinde satış baskısı ile karşı karşıya kalacaktır.

 Bitcoin Cash / Amerikan Doları ( USD)

Önceki iki analizimizden bu yana, Bitcoin Cash’in 950 $ seviyelerini düzeltmesini bekliyorduk, ancak boğalar $ 1.000 seviyesine ulaştı. 9 Mart’ta, fiyat 989.8418’den geri döndü.

bitcoin-cash-analizi

Önümüzdeki birkaç gün içinde, eğer boğalar 1,150 $ ‘ın üzerine çıkamazsa, ayılar, ayıların BCH / USD çiftini 854 $’ lık bir sonraki desteğe yönlendirmeye çalışacaklardır. Kripto para birimi 1,400 doların üstüne çıktığında, düşüş oranımızı değiştireceğiz.

Ripple / Amerikan Doları (USD)

Ripple’in geniş bir aralık oluşturduğuna inanıyoruz. Dün, 09 Mart, fiyatlar olası aralığın alt ucuna yaklaştı.

ripple-analizi

Aşağı yönde, 0,56270 dolar ile 0,695 dolar arasındaki seviyenin güçlü destek olarak hareket etmesi muhtemeldir. Piyasayı etkileyebilecek haberler yoksa, bu bölge tutulacaktır. Yatırımcılar XRP / USD paritesindeki dip noktasını 0,60 $ seviyesine kadar alabilir. Fiyatların dört saat boyunca dengelenmesini beklemek ve daha sonra yolda satın almak yerine yolun üstünde satın almak en iyisidir. Duraklar 0,55 dolara yerleştirilebilir. Hedef 1,22 dolar. Bu, bir roller coaster ride gibi görünebilir, çünkü beklenen aralıkta işlem yapmak tehlikeli olacaktır.

litecoin / amerikan doları (usd)

Litecoin, 08 Mart’ta inen üçgenin altından kırıldı ve kapandı, ancak boğalar, 09 Mart’taki fiyatı 185 $ ‘ın üzerine çekti.

litecoin-analizi

Boğalar 185 $ ‘ın üzerinde kalmazsa, LTC / USD paritesinin 160 $’ a ve 140 $ ‘a düşmesi ihtimali. Hem hareketli ortalamalar normale döneceğinden, birkaç gün boyunca menzile bağlı işlem görebiliriz. Aralığın seviyelerini aldıktan sonra, ticaret yapmaya çalışabiliriz.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin Ve Altcoinlerin Analizi:10 Ekim 2017

Hemen forumuzu üye olup aklınızdaki soruları sorabilirsiniz..

Hemen Üye Ol : https://goo.gl/eDYzRo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla