Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Yatırım Yapabileceğiniz En İyi 10 Altcoin

Günümüzde yer alan 1,324 adet kripto para biriminden sadece %10’unun potansiyel olarak gözünüze çarpabileceğini biliyor muydunuz? Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte yatırımcılar da gözlerini kripto para birimi piyasasına dikmiş durumdalar.

Herkesin aklını kurcalayan tek bir soru var, 2018 yılında en çok değer kazanan dijital para birimi hangisi olacak? Nasıl alınacağını bilmiyorsanız adım adım Bitcoin alma ve Altcoinlere dönüştürme rehberimize göz atabilirsiniz.

Fazla sayıda olan Altcoinler kafanızı karıştırmasın, işte sizin için hazırladığımız 2018 yılı için gelecek vadeden 10 Altcoin:

1. Naga Coin

Naga Coin’in neden listemizin en başında olduğuna bir açıklık getirelim. Naga şimdilik ICO aşamasında ve 1 NGC yaklaşık olarak 1 dolar değerinde. Naga, etrafında ölçeklenebilir bir ekosistem olan az sayıdaki altcoinlerden bir tanesi. Şirket, etkileşimli bir ticaret platformu olan Swipestox ile piyasada yer almakta.

İşletmelerinin bu bölümünde halihazırda milyarlarca dolarlık hacme sahipler. Ayrıca, Naga Academy, Naga Wallet ve Switex’i ekosistemlerine getirmeyi ve sanal mal pazarını dağıtmayı hedefliyorlar. Blockchain teknolojisini kullanarak oyun endüstrisine ve finansal ticarete yenilikler getirmeyi planlıyorlar. Bu proje ayrıca, Roger VerMiko MatsumaraMate TokayYagub Rahimov ve Lionel Iruke gibi kriptografi ve blok zincir alanında lider kişilikler tarafından da destekleniyor.

Aldığımız duyumlara göre Naga Coin borsalarda listelenmeye başlayacak. Hiç şüphe yok ki Naga Coin 2018 yılında önemli bir pazar payına sahip olacak, bu yüzden listemizde ilk sırada yer alıyor.

Hemen Naga Coin Almak İçin Tıkla

2. Ark

Ark, şu anda yatırım yapmak için umut verici coinler arasında yer alıyor. Müşterinin tercihine göre hizmet sunmak için tasarlanmış bir platforma sahip olan Ark’ın bazı önemli özellikleri; yüksek işlem hızı, isteğe bağlı gizlilik ve fiziksel kart sistemi.

Son derece esnek ve adapte olabilen doğasıyla, Ark’ın değerinin yakında artması muhtemel görünüyor.

Şu anda Ark yaklaşık olarak 6,55 dolardan işlem görüyor.

Hemen Ark Almak İçin Tıkla

3. Siacoin

Siacoin, merkezi olmayan bir bulut depolama platformudur. Kişilerin depolama alanını kiralamasına izin verir ve bunun karşılığında katkılarından dolayı onları ödüllendirir.

Diğer bulut depolama hizmetleri genelde merkezidir ve veriler üçüncü parti bir sunucuda saklanır. Fakat Siacoin’de kullanıcılar kendi kaynaklarını kullanarak merkezi olmayan bir depolama sistemi oluşturmaya katkıda bulunurlar.

Siacoin şu anda market hacmi büyüklüklerine göre sıralandığında kripto para birimleri arasında ilk 40’ta yer alıyor ve $200 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahip durumda.

Siacoin şu anda yaklaşık olarak 0.0168 dolardan işlem görüyor.

Siacoin almak için tıkla

4. Monero

Monero’nun öne çıkan en büyük özelliği anonimlik üzerine çok güçlü bir vurgu yapması. Monero, yapılan tüm işlemlerin takip edilemez olmasını sağlıyor ve bunun için özel bir şifreleme yöntemi kullanıyor. Monero bu özelliklerinden dolayı karaborsada tercih edilen bir para birimi haline geldi ve buna bağlı olarak da fiyatı yükselmeye devam ediyor.

Monero şu anda yaklaşık olarak 400 dolardan işlem görüyor.

Monero Almak İçin Tıkla

5. Ethereum

Başlangıçta, Ethereum Bitcoin için en iyi alternatif olarak kabul edilmişti. Ethereum ağındaki işlemlerin sayısı halihazırda Bitcoin blok zincirini kullananlara göre önemli ölçüde daha yüksek.

Ethereum’a yatırım yapmak için önemli nedenlerden bir tanesi, coingöndermek ve almak için “akıllı sözleşme” kullanmasıdır. Ethereum teknolojisi taraflar arasındaki anlaşmaları yönetir ve yapılan ödemelerin bu anlaşmalar dahilinde olduğunun onaylanmasını sağlar.

Ethereum nedir, ne işe yarar?

Ethereum’un şu anki fiyatı 700 doların üzerinde.

Ethereum Almak İçin Tıkla

6. OmiseGo (OMG)

Ethereum teknolojisini kullanan OmiseGo (OMG), Güneydoğu Asya’da Stripe benzeri ödeme özellikleri sağlıyor. Para üretme işlemi, işlem ücretleri yoluyla sağlanmaktadır.

Bu özellik sayesinde daha fazla işlem meydana geldiği sürece yatırımcılar da daha fazla para kazanıyor. Aynı zamanda geleneksel para birimlerine ve herhangi bir kripto para birimine dönüştürülebiliyor. Esnek bir kripto para birimi olarak göze çarpan OMG ileride fiyatı yükselecek gibi görünüyor.

OMG şu anda yaklaşık olarak 18 dolardan işlem görüyor. 

OmiseGo Almak İçin Tıkla

7. IOTA

IOTA diğer altcoinlerden farklı olarak, bir blok zinciri üzerinde çalışmıyor. IOTA devrimsel olarak nitelendirilen ve blok zincirinin daha üst bir versiyonu olduğu iddia edilen yeni bir kayıt sistemi kullanıyor. “Tangle” adı verilen bu teknoloji, farklı bir dağıtılmış kayıt ağı teknolojisi kullanmaktadır.

Sınırsız miktarda işlem yapma olanağı sağlayan ve bu işlemlerden ücret alınmayan IOTA sisteminde aynı zamanda madenci bulunmuyor. IOTA, nano miktarlarda ödeme işlemi de sağlamaktadır.

IOTA şu anda yaklaşık olarak 4.02 dolardan işlem görmekte.

İota almak İçin Tıkla

8. Stox (STX)

Stox (STX), çeşitli kategorideki etkinliklerin sonucunu ticari olarak kullanabilmek adına pazarlar için tasarlanmış Ethereum tabanlı açık kaynaklı bir platformdur. Bu platform, yatırımcıların tahmin faaliyetlerinden bilgi kazanarak kazanç elde etmelerine olanak tanır. Stox ayrıca tahmini pazar platformu olarak da biliniyor.

Ayrıca, Stox projesinin arkasında yer alan şirket, 3 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı, 8 milyon yıllık işlemi ve 12 milyar dolarlık yıllık işlem hacmi olan Invest.com’un sahibidir. Bu sebeplerle Stox küresel piyasada kabul görme yolunda ilerliyor.

Stox şu anda 0.71 dolardan işlem görüyor. 

Stox Almak İçin Tıkla

9.Bitshares(Bts)

Twitter hesabımız üzerinden ısrarla üzerinde durduğumuz koin. Yakında kraken bittrex ve bithump borsasına girecek sahne Dünyanın en iyi blockchaininde.Az da olsa mutlaka almanızı öneriyoruz.

İşte 9 Aralık 2017 tarihli tweetimiz ve şuan ki nokta.

Bitshares Almak İçin Tıkla

10.Waves(Waves)

Merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur. kendi coininizi nu platformu kullanarak oluşturabilirsiniz. ortalama 1 dakikalık blok bulma zamanları ile blok zinciri üzerindeki transferleriniz dakikalar içerisinde gerçekleşir. rusya da kurulmuştur. transfer edilebilen ve alınıp satılabilen aynı zamanda toplum destekli projelere odaklanan finansal bir platformdur.

İşte yaptığımız analiz ve sonucu:

25 Kasım 2017: 1 Waves=5:28 Dolar
19 Aralık 2017:1 Waves=17,01 Dolar

Hemen Waves Almak İçin Tıkla

BTC

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı