Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

16 Mart 2018 Bitcoin Analizi

Bitcoin Fiyatının Öne Çıkan Özellikleri

bitcoin-analiz-haber

  1. Bitcoin, 8000 $ ‘lık destekle düştü ve eğer bu, ileriye doğru bir direnç olarak hizmet ederse daha fazla kayıp için kaynaklanabilir.
  2. Fib geri çekilme aracının uygulanması, kazançları kontrol altında tutabilen yakın direnç seviyelerini gösterir.
  3. Teknik göstergeler de artan düşüş baskısını yansıtmaktadır.

Bitcoin fiyatı 8000 Dolarlar seviyelerine düştü ve yakın zamanda geri çekilme belirtileri gösteriyor.Yani fiyat toparlayacaktır.

Teknik Göstergeler Sinyalleri

100 SMA, daha uzun süreli 200 SMA’nın altındadır, bu nedenle en az direnç yolu, aşağı doğrudur. Boşluk hala oldukça dar olduğundan, 100 SMA da% 61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesine yakın olsa da, yukarı doğru bir geçit hala bir olasılık olarak görmekteyiz.

Bu direnişin gücüne etki ederek, bitcoin fiyatının 7682.4 $ ‘dan düşük bir hızla düşmesine neden olabilir.

bitcoin-analiz-haber

Pazar Faktörleri

G20 Zirvesi yatırımcıların küresel liderlerin kripto para birimlerine karşı sert bir tutum sergileyeceği endişesiyle, bu günlerde fiyatların bitcoin fiyatına karşı istiflenmesi gibi görünüyor.

Şimdiye kadar, manşetler bu kadar olumlu olmamıştı, çünkü düzenleyici kurumlar güvenlik ihlalleriyle ilgili raporlar varken, potansiyel olarak yasa dışı faaliyetlere karşı önlem almaya çalışıyorlar. IMF başkanı Lagarde, dijital para birimleri de dahil olmak üzere suç faaliyetlerini yakalamaya yardımcı olmak için şifreleme uzmanlarına başvurdu.

Tüm bunların yanı sıra, Google’ın kripto para birimi reklamlarını Haziran ayına yasaklama hakkındaki duyurusu da bu hafta bitcoin fiyatında büyük bir düşüş gösterdi. Buna benzer bir olay Facebook’ta Ocak ayında benzer bir açıklama yaptı ve fiyatlar % 12 düşmüştü.

Veriler çoğunlukla iyimser olduğu için gelecek hafta için FOMC faiz artırım beklentileri nedeniyle dolar talebi de destekleniyor.

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı