Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

En Büyük 7 Kripto Para Borsası Analizi

Bu yazımızda ticaret hacmi olarak en büyük 7 bitcoin ve diğer Kripto Para alım-satımı yapılabilen borsaları inceleyeceğiz..

Kripto Para Borsaları Nelerdir ?

Bir kripto para birimi alım-satımı, diğer kripto para birimleri için veya diğer geleneksel fiat para birimleri için bir kripto para biriminin satın alınmasına, satılmasına ve ticaretine izin veren bir web sitesidir. Konsept, normal borsalara az çok benzer.

Kripto Para borsaları temel olarak üç tiptir – ticaret platformları (alıcıları ve satıcıları birbirine bağlayan ve her işlemden bir ücret alan web siteleri), doğrudan ticaret (farklı ülkelerden bireylerin para alışverişinde bulunmasına izin veren doğrudan P2P ticareti sunan platformlar) ve brokerler (herkesin bir komisyoncu tarafından belirlenen bir fiyata kripto satın almak için kullanabileceği web siteleri.)

Alım-satım güvenilirliğine katkıda bulunan birçok faktör vardır – en önemli olanlar itibar ve güvenliktir. Diğer önemli bir faktör de, burada tartışacağımız şey olan bir değişimin işlem hacmidir.

İşlem Hacmine Göre 7 Büyük Kripto Para Borsasının Analizi

BitMEX: Bitcoin alınan ve satın alınan,akıllı sözleşmeler ile bunu sunan bir P2P Ticaret Platformu. Ticaret sadece BTC-USD çiftindeki para Bitcoin işlemektedir. Platform, bazı ürünlerinde 100x’e kadar kar sunuyor.

Halen, yaklaşık bir BitMEX işlem hacmi 3,222,920,000 USD’dir.

Binance: Binance, halihazırda 30’dan fazla borsada konuşlandırılmış uluslararası çok dilli bir kripto para birimi değişim platformudur. Bugün piyasadaki en hızlı ticaret yapılan borsalar arasında. Platform, BTC, ETH, LTC ve BNB dahil olmak üzere çoklu para desteği sunmaktadır.Ayrıca Türkçe dil desteği de sunmaktadır..

Halen, Binance’ın yaklaşık işlem hacmi 2,325,570,087 USD’dir.

Hemen Binance borsasına üye olmak için:https://goo.gl/8Egwnu

Upbit: Upbit, Kore’nin en büyük mesajlaşma uygulaması geliştiricisi Kakao’nun Bittrex ile ortaklık kurmasıyla başlatılan Korece bir kripto para birimi ticaret platformu. Borsa kullanıcıları, mobil cihazlarını kullanarak platformla etkileşime girebilir. Uygulama hem iOS hem de Android için kullanılabilir.
Şu anda, Upbit’in yaklaşık işlem hacmi 1,945,438,922 USD’dir.

OKEX: Türev alım satım hizmetleri ile birlikte kripto para alım satım  hizmetleri sağlayan bir dijital varlık işlem platformu. Coinmarketcap.com’da listelendiği gibi, Şubat 2018’de OKEX, 1,8 milyar dolar üzerindeki günlük değeri olan en büyük kripto değişimini gerçekleştirdi.
Halen, yaklaşık bir OKEX işlem hacmi 1,889,510,348 USD 

 

Huobi: Pekin merkezli Huobi, tamamen bağımsız bir kripto-para değerlendirme sistemi üzerinde güvenli ve alış-veriş hizmetleri sunan global bir dijital varlık işlem platformudur. Platformun kendi lehine çalışan kapsamlı bir doğrulama süreci vardır. Başlangıçta Çinli tüccarlar için tasarlanmış olmasına rağmen, birçok yabancı tüccar da bu borsayı kullandı.
Halen, Huobi’nin yaklaşık işlem hacmi 1,708,393,477 USD 

Bitfinex: Başka bir küresel ticaret alım-satım platformu olan Bitfinex, marj ticareti ve marj fonlama hizmetleri sunmaktadır.Kullanıcılara farklı senaryolarda yardımcı olan 8 farklı alım-satım türü sunuyor.
Halen, yaklaşık bir Bitfinex işlem hacmi 1.390.905.755 USD 

Bittrex: Bittrex, yıldırım hızında ticaret uygulaması için tasarlanmış, ABD merkezli bir blok zinciri ticaret platformu işletiyor. Ticaret motoru daha ölçeklenebilir hale getirmek için özel olarak tasarlanmış ve platform ayrıca üçüncü taraf işlem platformlarını ve algoritmik ticareti desteklemektedir.Ayrıca son güncellemeleri ile arayüzde büyük değişikliklere gitmişlerdir.

Halen, yaklaşık bir Bittrex işlem hacmi 417,042,570 USD 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanalizBTC

Etiketler

Bir Yorum

  1. Bilgi için teşekkürler. Hangi borsada kaldıraca izin var ve kaldıraç oranı nedir o konu hakkında da bilgi verebilir misiniz. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı