samsung-coin

Halihazırda en büyük 20 kripto paradan biri olan ve şu anda piyasa değerine baktığımızda(coinmarketcap’e göre) 19. sırada olan ICON,  Samsung ile önemli bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Samsung’u tanıtmaya zaten gerek yok, çünkü şirket dünyanın en büyük markalarından biridir, ancak ICON’un bu yeni edinilen ortaklıktan ne çıkaracağını çok yakından takip ediyoruz.

Samsung ile ICON İş Ortakları

ICON ile ilgili en son, en heyecan verici haberlerden biri, ICX’in arkasındaki ekibin, elektronik dünyadaki en önemli markalardan biri olan Samsung ile ortaklık kurması.ICX’in bu ortaklığı almasının başlıca nedeni, Samsung’un Samsung Pass adlı yeni projesi için ICON’un kendi Zinciri kimliğini kullanmasıdır.

Not:Samsung Pass ile istenilen her uygulama için biyokimlik doğrulama çözümlerini kullanarak giriş izni sağlamak mümkündür.

Samsung Pass ve Chain ID ile ilgili haberler, 11 Mayıs’ta ICX’in arkasındaki ekibin Zinciri Kimliği hakkında Medium’da yazdığı yazı ile ortaya çıktı.Ekibin geliştirdiği söz konusu kimlik doğrulama hizmeti, Samsung tarafından son projeleri için kullanılacak.Teknoloji devi Samsung proje ile kullanıcıların bilgilerini daha güvende tutmayı planlıyor.

Bu, ICX için çok önemli bir konu çünkü teknolojinin, Samsung’un piyasaya sürmeyi planladığı mobil cihazların gelecekteki tasarımlarıyla kitlesel olarak kullanılma yolunu bulmasıyla, ICON için inanılmaz bir ticari kullanım olacak.Ayırca İCON bu anlaşma ile ciddi anlamda kendi reklamını yapmış olacak.

Son 60 gün içinde ICX, söz konusu dönemin en yüksek fiyatı artan coinleri arasında olmasa da oldukça iyi bir performans gösterdi. Bu süre zarfında ICX, dolar karşısında% 43 artarken, son 30 gün içinde dolar karşısında% 60’lık bir artış elde etti.

Piyasadaki en son değişiklikle, ICON dolar karşısında% 8.18’e yükselirken, Bitcoin’e karşı da% 4,42’ye yükseldi.

ICX, ETH’ye karşı% -1.95 oranında düşüyor, bu da şu anda Ethereum’un şu anda biraz daha iyi olduğunu gösteriyor.

İlginizi Çekebilir :  Japonya Tarihin En Büyük Coin Soygunu ile Karşı Karşıya!

Bu yazının yazıldığı anda İCON(ICX) 3,81 Dolar seviyesinde işlem görüyor.

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account