Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Bitcoin Ve Altcoinlerin Fiyat Analizi: 16 Ekim 2017

Bu yazımızda bitcoin ve diğer altcoinlerin analizini paylaşıyoruz..

Bir tarafta, geleneksel para yöneticileri ve yatırım bankacıları Bitcoin’e muhalefetlerini seslendirmeye devam ederken, Mauritius Devlet bankası (SMB) Blockchain varlıklarının krediler için teminat olarak kullanılmasını onayladı.

Yerel haberlere göre Rusya, Öte yandan, kendi “Kripto Parasını çıkarma yönünde” ilerlemektedir. Bu şifreleme başarılı olacak mı? Sadece zaman gösterecek.

Bununla birlikte, kripto para birimlerindeki erken yatırımcılar, şaşırtıcı getiriler bildirmeye devam ediyor. Wikileaks kurucusu Julian Assange,% 50,000’den fazla getiri bildiren böyle bir kişiydi.

Mevcut seviyelerden benzer bir artış olasılığı düşük olsa da, bir takvim yılında eğilimleri sürdürebilir ve üç basamaklı getiri kazanabiliriz.

BTC/USD
Bitcoin’de mevcut pozisyonumuz yok. Kalan pozisyonlarımızı 13 Ekim’de satmamızı önerdik. Satış fiyatı 5650 dolardı, Bitcoin’in şu an nerede işlem yaptığı biraz aşağıda.

Şu anda dijital para birimi, yükselen kanal hattından önemli bir dirençle ticaret yapıyor. Bu direnişin dört önceki seferinde koparılamamıştır. Bu, koparılabileceğini söylemek değil.

Kesinlikle yapabilir. Bununla birlikte, bu kitap karları ve bir sonraki fırsat için beklemek için iyi bir yer.

Fiyat kanaldan çıkarsa, 6400 dolara hızla çok olumlu ve miting olacak gibi görünüyor. İyi bir giriş yaparsak ve kayıp noktasını durdurursak bu ticarete girmeye çalışırız.

Bununla birlikte, eğer boğa gücünün üstesinden gelemiyorsa, şifreleme yüzdesi 5400 $ ile 5800 $ aralığında veya 5000 $ seviyesine doğru olacaktır.

Mevcut seviyelerde, bize ödüllendirme için iyi bir risk sunan bir ticaret seti bulamadık. Bu nedenle, şu anda kriptokrasi ile ilgili herhangi bir ticaret önermiyoruz.

ETH / USD
Ethereum çatalının önünde uçucu kaldı. Şimdi, olayın arkamızda olduğunu, dalgalanmanın azalmasını bekliyoruz.

Bir ara beklemekte olduğumuz ve menzilin üstünde olduğumuzdan, Ethereum’da mevcut pozisyonumuz yok. Kriptokrasitenin aralıktan çıkmasına rağmen, 13 Ekim’de herhangi bir pozisyona girme yolumuz daha da kapandı. Ayrıca, büyük gündüz salınımlarından dolayı biz ondan uzak durdık.

Şu anda, 350 $ ‘lık markanın üzerinde satılmaktadır. Gün içi ticarette bu seviyenin üstünde bozulmuş olmasına rağmen, bunun üstünü kapatmak mümkün olmamıştır.

Gelecek iki gün içinde 350 $ ‘ın üzerinde bir yakınlık görmüyorsak, ayılar kriptocurrency’yu 316 $ seviyelerine doğru geri atacaktır.

Diğer taraftan, boğalar 350 $ ‘ın üzerinde bir seviyeyi yönetirse, Ethereum 390 $ seviyesine ulaşabilir.

Bununla birlikte, kriptokrasitenin mevcut seviyelerde bir ivme olmadığı için üzerinde herhangi bir ticaret önermiyoruz.

BCH/USD

Bitcoin Cash, son birkaç gündür çok küçük bir aralıkta işlem görüyor. Düşme tutuklanmış olsa da, henüz herhangi bir alım ilgisini göstermek için değil.

grafikler şu an sadece 282 seviyelerini savunmaya çalışıyorlar. Bu seviye bozulursa, en düşük seviyelere doğru düşüş olasıdır.

Bununla birlikte, dijital para biriminin yeniden pozitif hale gelmesi için, ilk önce düşüş eğrisi çizgisinden kurtulması ve daha yüksek ve en düşük yüksekliklerin bir dizi oluşturması gerekir. O zamana kadar, düşüş eğilimi çizgisine ve 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) yönelik her geri çekilme satış baskısına maruz kalabilir.

Düşük volatiliteden birkaç gün sonra, önümüzdeki günlerde oynaklığın artmasını bekliyoruz. Bununla birlikte, Bitcoin Cash’in hangi yönde hareket edeceğini tahmin etmek zordur. Dolayısıyla, şu anda ticareti yapmakta daha iyi olacağını düşünüyoruz.

XRP / USD
Agresif tüccarlar için önceki analizimizde Dalgalanma konusunda uzun bir ticaret önerdik. Kar hedefimiz 0,3 $ idi. Şimdi ne yapmalıyız?

Dalgalanma, bir miktar dirençle karşı karşıya kalacağımız ilk hedef hedefimize yakın. Bu nedenle, tüccarlara mevcut pozisyondaki mevcut pozisyondaki kazancın% 30’unu şu an 0,29 TL seviyesinde tutmasını ve geri kalanı 0,25 dolara durdurmasını öneriyoruz.

Böylece küçük bir kâr elde edeceğiz ve geri kalan pozisyonumuz risksiz hale gelecek. Dijital para birimi 0,3 seviyelerinin altına düşerse, 0,325 $ ve 0,34 $ seviyelerine ulaşabilir. Bu nedenle, kalan pozisyonu elimizde tutmak istiyoruz. Bununla birlikte, dalgalanma yüksek çıktıktan sonra lütfen durakları takip et.

LTC / USD
Litecoin’de 58 $ ve 61 $ ‘lık pozisyonlarımız var. Kâr amacımız 71 $ ve dün, şifreleme yüzdesi 70.466 dolara ulaştı.

Her ne kadar biz en azından% 30 kar 70 dolara koymuş olsak da, bunu tavsiye etmemiştik.

Şifreleme oranı şu an 70 $ düzeyinde satılıyor. Bugün, satın alımın başladığı 62 seviyesine geriledi.

Şu anda tekrar tırmanmaya çalışıyor. Bununla birlikte, 58 $ ve 61 $ ‘lık tüccarların duruş kaybını kırmaya devam etmeleri gerekiyor. Hedefe çok yakın olduktan sonra pozisyonlarımızda bir kayıp görmek istemiyoruz.

Dijital para birimi 67 $ ‘dan çıkmazsa, yine 58 $ seviyelerine düşecektir.

Bununla birlikte, Litecoin 70 dolara geri döndüğünde, lütfen% 30 pozisyon sattığınızı ve diğerlerini aralıklarla dururken tutun. Litecoin 71 $ ‘dan çıktığında durdurma kayıpunu artıracağız.BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı