Piyasa değeri ile en iyi iki para birimi kritik güncellemelere yaklaşıyor ve pazar açık bir şekilde diğerini destekliyor. Haftasonu boyunca tüccarlar altcoinlerini sattılar ve Bitcoin üzerinde yığıldılar. Sonuç olarak, Bitcoin’in baskınlığı yarım işareti tekrar aştı. Bu eğilim devam edecek mi yoksa altcoinler yetişecek mi? Hadi bulalım.

BTC/USD

Okurlarımız Bitcoin’deki analizlerimiz fayda sağlamaya devam ediyor. Haftasonundaki hareket kriptoparalardaki hedef hedefimize doğru taşıdı. Peki, satmak mı yoksa beklemek mi?

Dijital para birimi büyük bir direnç olan 4680 $ seviyesine ulaştı. Bu seviyelerde küçük gerilemeyi veya konsolidasyonu bekliyoruz. Bu nedenle mevcut konumların yaklaşık% 50’sini mevcut seviyelerde satmanızı ve gerisini 4250 $ tutarında bir durdurma kaybıyla tutmanızı öneririz.

Bitcoin’deki artış eğilimi hala güçlü olduğu için, tam pozisyonumuzdan ayrılmak istemiyoruz. 4680 doları aşan bir koparma, sanal para birimini tüm zamanların en yükseğine doğru itecek.

Bu nedenle, 5000 $ civarında rezervasyon yapmamızı bekleyerek orijinal pozisyonumuzun yaklaşık% 30 -% 35’ini elimizde tutmak istiyoruz.

Dezavantajı Bitcoin, trend çizgiden 4400 $ düzeyinde destek alıyor. Bu destek kesilirse, bir sonraki ana destek bölgesi her iki hareketli ortalamadan da 4150 – 4250 dolar arasındadır. 4100 $ seviyesinin altında ticaret yapmaya başlarsa görünüm olumsuz olacak.

ETH/USD

Ethereum’daki uzun tahinlerimiz dün 317 dolarla başladı. Bununla birlikte, kriptokrasi bu seviyeyi sürdürmediğinde pozisyon hızlı bir şekilde kayboldu.

Boğalar, menzilin kırılmasından faydalanamadı. Sonuç olarak, bizim gibi istekli boğalar uzun pozisyona sıkışmış durumda. Hareketli ortalamalar düz olup aralığı bağlı eylemin devamı anlamına gelmektedir.

Şans şu ki kriptokrasitenin aralığın en altına düşeceği. Bununla birlikte, duruşumuzu 278 dolar tutarında durdurma kaybıyla tutmaya devam edeceğiz. Arıza ve aralıkların altında bir arıza Ethereum’u 257 $ seviyesine götürebilir.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin Cash / USD Analizi 25 Nisan 2018

Dijital para birimi sadece bir kopuşta pozitif olacak ve 317 doların üzerine gelecek.

BCH/USD

Bitcoin Cash, düşüş eğilimini sürdürdü.

Bitcoin ve Bitcoin Cash ters yönde hareket ediyor. Bitcoin Cash’in 300 $ ‘lık büyük desteği var. Bu seviyeye yakın küçük bir geri çekilme veya bir konsolidasyon bekliyoruz. Bununla birlikte, şifreleme durumu güçlü bir ayıptır ve onu almamanızı öneririz.

Kripto Para Birimini yalnızca mitinglerden sonra satın alıp 385 seviyenin üzerinde tutmayı düşünmeliyiz. O zamana kadar, boğa grafik şablonuna sahip olan diğer şifre dövizlerini ticarete sadık kalacağız.

XRP/USD

Uzun pozisyonlarımız, 0.30000 Dolar’lık ikinci hedef hedefimize doğru dalgalanma gösterileri kazanmaya devam ediyor. Cuma günkü uzun pozisyonlarımızda% 30 kar elde ettik. Kalan% 70 pozisyon ile şimdi ne yapmalıyım?

Düşüş eğrisi çizgisinin üzerindeki koparma ile birlikte, şifre değişimi, bir yükseliş işareti olan düşüş eğilimli üçgen modelini geçersiz kıldı. 0.30000 $ ‘lık bir miting olabilir. 0,300 ABD Dolarının üstünde, dijital para birimi 032500 Dolar’a ve 0,34,000 Dolar’a ulaşabilir. Bu iki seviye geçildiğinde, muhtemelen 0.40000 $ ‘a bir hareket olacaktır.

Bununla birlikte, havai dirençleri göz önünde bulundurarak, mevcut uzun pozisyonların% 50’sinde kâr kaydetmenizi ve geri kalanını 0.23500 $ tutarında bir stop kaybıyla tutmanızı öneririz. Kripto alışverişi arttıkça bu durdurma kaybını daha da geride tutacağız.

Olumsuz yönünde, 0.25.000 seviyelerinde güçlü bir destek bekliyoruz. Bu seviyenin altında bir kırılma ve kapanış, kriptokrasi için negatif olur.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account