Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Ağustos Ayında Satın Alınabilecek En İyi 5 Altcoin

Bitcoin,piyasa son birkaç hafta içinde % 48’lik bir hakimiyet kazandı ve bu da Altcoinlerini değerini zorlaştırmaktadır. Altcoinlerin çoğu büyük düşüş yaşadı ve şimdi iyileşmeye çalışıyor. Bazı değerli Altcoinleri satın almak ve hızlı kar elde etmek için iyi bir zaman olabilir. Bu Altcoinler’i iyi kar elde etmek için Ağustos ayında satın almayı düşünebilirsiniz.

Lütfen dikkat: Bu Altinlere yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz. 

Ağustos Ayında Satın Alınabilecek En İyi 5 Altcoin

1-ZILIQA

Zilliqa, saniyede binlerce işleme ölçeklendirmek için tasarlanmış, dünyanın ilk yüksek kapasiteli halka açık blockchain platformu. Platform, makine öğrenimi ve finansal algoritmaların ölçekleme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış, güvenli, veri odaklı, merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesine yönelik olarak tasarlanmıştır.

Satın Alma Bölgesi : 0,00000830 Satoshi’ye kadar

Satış İçin Hedef Bölge : 0.00001000 – 0.00001200 Satoshi

Bu Altcoin’i hemen satın almak için : Tıklayın

2-WANCHAIN

Wanchain de Blockchain’i birbirine bağlı bir ağ haline getirmeye çalışıyor. Kripto dünyasının finansal altyapısını özel çapraz zincir akıllı sözleşmelerle yeniden inşa etmeyi amaçlıyor. Bu çapraz zincirli akıllı sözleşmeler, yalıtılmış ağlardaki bankacılık hizmetlerinin birbiriyle bağlantılı olmasını sağlayacaktır

Satın Alma Bölgesi: 0,0001880 Satoshi’ye kadar
Satış İçin Hedef Bölge : 0.0002300 – 0.0002500 Satoshi

Bu Altcoin’i hemen satın almak için : Tıklayın

3-POA

POA Hız, güvenlik ve maliyet verimliliğini birleştiren akıllı sözleşmeler için bir kamu blockhain projesi. POA Çekirdek Ağı, PoA tabanlı protokolü, bu protokolün kurallarına göre blokları mühürleyen doğrulayıcıları ve ağ işlevselliğini sağlayan DApp’lerden oluşur. Çekirdek Ağ kendi yerli  kripto parası ile bağımsız bir zincirdir.

Satın Alma Bölgesi:0.00001850 Satoshi’ye kadar

Satış İçin Hedef Bölge : 0.00002300 – 0.00002500 Satoshi

Bu Altcoin’i hemen satın almak için : Tıklayın

4-LOOM

Loom Network, Ethereum ölçeğine yardımcı olacak temel bir altyapı platformu oluşturuyor. Ethereum mainnet’e paralel olarak çalışan uygulamaya özel yan zincirleri (DAppChains olarak adlandırılır) kullanır, böylece büyük ölçekli desantralize edilmiş uygulamalar daha verimli ve ölçeklenebilir. Loom Network’ün SDK’sı, geliştiricilerin blok zinciri altyapısını anlamaya gerek kalmadan kendi yardımcı tabanlı DApp’lerini hızlı bir şekilde oluşturmasına ve DPoS gibi daha verimli ortak algoritmaları kullanmasına olanak tanırken, yine de Ethereum’da kripto paraların güvenliğini sağlamaktadır.

Satın Alma Bölgesi: 0,00002200 Satoshi’ye kadar

Satış İçin Hedef Bölge : 0.00002800 – 0.00003200 Satoshi

Bu Altcoin’i hemen satın almak için : Tıklayın

5-ADA

Cardano ademi merkeziyetçi bir kamu blok zinciri ve kripto para projesidir ve tamamen açık kaynak kodlu bir projedir. Cardano, daha önce geliştirilmiş olan protokollerden daha gelişmiş özellikler sunmayı amaçlayan akıllı bir sözleşme platformu geliştiriyor. Bilim felsefesi ve araştırma odaklı bir yaklaşımdan evrimleşen ilk blockchain platformudur. Geliştirme ekibi, uzman mühendis ve araştırmacılardan oluşan geniş bir küresel kolektiften oluşmaktadır.

Satın Alma Bölgesi: 0,00001880 Satoshi’ye kadar

Satış İçin Hedef Bölge :  0.00002200 – 0.00002400  Satoshi

Bu Altcoin’i hemen satın almak için : Tıklayın

Son olarak bu yazıyı son sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak bize destek olabilirsiniz..

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir.Olası mağduriyetten btcanaliz.com sorumlu değildir.

 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı