amazon-coin

Bu yazımızda amazon”un neden litecoin’i benimseyebileceğini ? ve Ltc’nin fiyatının önümüzdeki günlerdeki durumuna değineceğiz.

Kripto para birimleri giderek daha fazla işletme tarafından kabul görmeye başladı ve bu teknolojiye ilgi göstermeyen bir iş kolu bulmak oldukça zor olmuş durumda.Hatta geçtiğimiz günlerde bir diş hekimin Dentacoin ile ödemeleri kabul etmeye başladığının da haberini yapmıştık. Ripple (XRP),yi dünyanın en büyük bankalarının ve finans kurumlarının şimdiden benimsemesi bunun mükemmel bir örneğidir. Ancak, LTC yakında kendi büyük ilerlemesini yapabilir.

Litecoin (LTC) Amazon tarafından kabul edilecek mi ?

Amazon kadar büyük bir şirket tarafından benimsenmek her kripto para yatırımcının rüyasıdır. Ancak, kripto para birimlerini bir ödeme yöntemi olarak olarak karar verirse, Litecoin bu firma için en iyi seçim olabilir.

Litecoin’in topluluğu özellikle bu e-ticaret platformu hakkında çok istekli ve bunların çoğu,LTC’nin  Amazon’da eklendiğini defalarca talep etmişlerdi. İlginç olan şey, Litecoin’in doğası ve teknolojisinin aslında onu mükemmel bir seçim haline getirmesidir. Bu, Amazon’un kripto paraları kabul etmeye karar verdiğinde gerçekten de gerçekleşebileceği anlamına gelir.

Litecoin (LTC) ‘yi Amazon için en iyi seçim yapan nedir ?

Amazon’un LTC’yi seçmesinin nedenlerinden biri de, Litecoin’in en önemli özelliklerinin Amazon’un tam olarak aradığı şey olmasıdır. Amazon milyonlarca müşteriyle ilgileniyor ve ödemelerinin, hızlı, ucuz ve mümkün olduğunca güvenli olmasını istiyor. Bunlar, LTC’nin en çok bilindiği kesin yönlerdir. Sadece bu değil, Amazon’un şu anda kullandığı ödeme sisteminden çok daha gelişmiş.

Hıza gelince, Litecoin en hızlı kripto paralardan biridir. Bunun dışında, tüm para birimleri üzerinden ödeme yapılmasına izin verilir, çünkü bunların hepsi LTC paralarına dönüştürülebilir. Bu Litecoin’i Amazon ve müşterileri için son derece pratik ve mükemmel kılmaktadır.

İlginizi Çekebilir :  Anonim Olmayan İlk Küresel Dijital Para Birimi : Saga

Ayrıca, Litecoin aynı zamanda en büyük güvenlik seviyesine sahip kripto paralar arasındadır. Bu durum, milyonlarca müşteriye milyonlarca müşterinin ödemelerini yapmanın güvenli bir yolunu gerektiren Amazon için de cazip hale getirecektir. Amazon şu anda Visa’yı kullanıyor çünkü güvenliği en iyilerden biri. Diğer taraftan LTC, blockchain tabanlı. Bu, tüm işlemlerin saydam olduğu ve blockchain’in kendisine güvenli bir şekilde kaydedildiği anlamına gelmektedir.

Litecoin’in Son Durumu

Diğer tüm para birimleri gibi Litecoin, büyük ölçüde Aralık 2017’de zirve yaptı ve o zamandan beri fiyatlar oldukça kötü durumda. Durumu daha da kötüleştiren şey, yatırımcıların kripto paraları satma konusunda ani kararlarıdır ve bu da Litecoin’in bir gecede aşırı satılmasına yol açmıştır.

Bunun fiyatı üzerinde daha da büyük bir etkisi oldu ve bu, bu yılın birinci çeyreği ve ikinci çeyreği boyunca düşmeye devam etti. Ancak son zamanlarda fiyatlar iyileşme belirtileri gösteriyor ve birçok uzman, bir başka iyileşme sürecinin geleceğine inanıyor. Öyleyse, Litecoin‘e olan ilgi muhtemelen bir kez daha kıvılcım olacabilir ve fiyatlar eski ihtişamlı günlerine ulaşabilir.

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account