Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Ünlü Diş Hekimi Dentacoin (DCN) Kabul Ediyor

California da olan Shine Dental’in kliniğinin sahibi ünlü diş hekimi Dr. Swapna Raveendranath’ın hastalardan Dentacoin (DCN) kabul etmeye hazırlanıyor.

Shine Dental, Dentacoin ağındaki diğer birçok diş hekimine katılan son kişidir. Yaz ayları sonunda artık hastaları, bir kredi kartı veya banka kartı kullanarak online satın alabilecekleri Dentacoin (DCN) kullanarak faturalarını ödeyebilecekler .

Dentacoin’in Yanı Sıra Bitcoin, Etherum ve Litecoin’i de Kabul Ediyor

California, Fremont merkezli diş kliniği, Bitcoin, Etherum ve Litecoin’i de kabul ediyor. Dentacoin ağında bulunmak, ağdaki mevcut hizmetlerin yanı sıra tıbbi kayıtlar, etkileşimli uygulamalar ve sağlık sigortası planı için merkezi olmayan bir veritabanı gibi yaklaşan hizmetlere erişmelerini sağlayacak.

Swapna ödüllü bir diş hekimi (2016 yılında Fremont’da En İyi Diş Hekimi) ve Shine Dental adlı klinik, 2016 yılında “Fremont Reader’ın Seçimi” yarışmasının ardından Fremont, California’da En İyi Diş Hekimi olarak tanındı.

Amerikan Diş Hekimliği Derneği, Güney Alameda İl Diş Hekimliği Derneği ve California Dişhekimliği Derneği üyesidir. Swapna, JSS Dental College, Mysore’dan mezun olmuş. Daha sonra diş hekimliğinde UCLA, California’ya daha ileri eğitim için gitmiş O zamandan beri hastalarına mükemmel gülümsemelerini vermek için çok çalışmış ve bunun sonuçlarını da almayı başarmıştır.

Ayrıca Bir akademisyen ödül programı ile klinik, diş hekimi sigortası almak için gereken paraya sahip olmayan akademik başarılara imza atan öğrencilere ücretsiz ömür boyu diş bakımı sunacak.

Sizce ülkemizdeki diş hekimlerinden de böyle bir hamle gelir mi ? Yorumlarınızı bekliyoruz.

[ Sponsorlu ] Bugüne Özel Hemen 27 ₺’ye Uçak Bileti Almak İçin : http://bit.ly/2FxKxos

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı