Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Tron 2018 Sonunda Kaç Dolar Olacak ? Uzman Görüşleri

Tron, kripto para dünyasında yaygın bir ilgi yaratıyor, bunun hakkında hiç şüphe yok. Digital para, geçen her gün değer olarak sürekli artıyor. 2017 yılında başlatılan Tron (TRX), blockchain teknolojisini, blok zincirinde oluşturulmuş akıllı sözleşmeleri etkilemenize olanak tanıyan ücretsiz içerik eğlence uygulamalarının oluşturulmasında ve depolanmasında kullanılmasını amaçlayan bir platformdur.

Tron (TRX) geçmişte önemli bir fiyat istikrarsızlığı yaşadı ve bir ay içinde% 3.500’den fazla büyüme kaydedildi. Tron’un platformunun en önemli avantajlarından biri, kullanıcıların içeriklerini ve medya ve eğlence endüstrisinin büyümesini özgürce besleyen verileri yayınlamalarını kolaylaştırmasıdır.

Tron ile ilişkili birçok uygulama var. Tron, evrensel ücretsiz içerikli eğlence ağı olmasının yanı sıra, bir digital para olan Tronix (TRX) olduğu için bir yatırım varlığıdır. Birçok kripto para birimi meraklısı, dijital paranın uygulanabilir bir yatırım olup olmadığını anlamaya çalışıyor.

Tron (TRX) 2018 Sonu İçin Fiyat Tahmini

Digital birimleri fiyat belirsizlikleri ile tanınıyor; fiyatların kısa bir süre içinde önemli dalgalanmalar yatırımcıların pazardan uzak durmasını sağlıyor.

Kripto paralar oldukça karmaşıktır ve fiyatlardaki değerlenmeyi veya düşüşü belirleyen birkaç faktör vardır. En umut verici ve yükselen kripto para biriminden biri olan Tron (TRX) uzmanlara göre, uzun vadeli yatırımlar için büyük faydalar sağlayan parlak bir geleceğe ve potansiyele sahiptir.

Tron CoinMarketCap üzerinde 9. sırada; Giderek daha fazla yatırımcı ve geliştirici, dijital madeni paranın değerlenmesine yol açan ya da platformu kullanan ya da kullanıyor. Şu anda, Tron 0,063 $ ‘lık jetonda işlem görüyor ve analistlere göre, önümüzdeki üç ila beş yıl içinde, altcoinin 1 $ ve üzerinde işlem görmesi bekleniyor.

Ancak, kripto para uzmanları, digital para biriminin fiyatının önümüzdeki günlerde artacağını ve önceki düşük fiyatların yeni bir zaman dilimi ile geçersiz kalacağına “ciddi şekilde” umuyorlar. 4,217,274,550 dolar olan piyasa değerinin, yıl boyunca 37 milyar ABD doları seviyesine kadar çıkabileceği öngörülüyor.

Tron (TRX), şimdiden kitlesindeki Main Net güncellemesini desteklemenin yanı sıra, içerik eğlence sektöründe yer alan bir dizi şirketle sağlam ortaklıklar kurdu. TRX’in kayda değer isimlerinden bazıları, Bitmain, oBike, UPLive ve Game.com ile işbirliği yaptı.

Ve tabi ki, son vSport ile olan ortaklığı (FIFA Dünya Kupası 2018’in hemen öncesinde daha sağlıklı bir futbol ve spor ekosistemi oluşturmak için) de dikkat çekicidir. Bu ortaklıklar, Tron’un platformun büyümesine yol açabilecek popülerliğini ve yatırımcı güvenini artırmasına yardımcı olabilir ve potansiyel olarak diğer şirketlerle gelecekteki işbirliklerine yol açabilir.

Yerel platform, içerik geliştiricilerin içeriklerini herhangi bir kısıtlama olmaksızın yayınlamalarının mümkün olduğunca kolay hale gelmesini sağlamaya yönelik adımlar atıyor. Bunu yaparak TRX, platformundaki uygulamalara büyük esneklik sağlıyor ve bu da kullanılabilirliği artırabiliyor.

Platform uygulamaları arttıkça, kullanılabilirlik de artmaktadır. Kullanılabilirlik arttıkça, jetonun(TRX) değeri de artar ve digital para biriminde iyi getiri sağlar. Bu nedenle Tron (TRX), digital para ekosisteminde muazzam bir ümit vaat ediyor.

Tron kurucusu, genç bir girişimci olan Justin Sun, internet’i sarsan Tron’un (TRX) parlak geleceğine işaret ediyor gibi görünüyor.

Evet, Justin Sun’ın sahip olduğu doğru bağlantılar (örneğin, Alibaba’nın kurucusu olan Jack Ma’ya çok yakın) ciddi anlamda etkili.

Son olarak, Tron’un Main Net lansmanı muazzam bir kabulü (potansiyel olarak) getirecek, bu yüzden de Tron’u (TRX)fiyat olarak attırabilir. Uzmanlara göre 1 dolar olmasa bile, paranın yıl sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını bekleyebiliriz. Sonuç olarak, artık her şey şu anda “tahmin” olmaya devam ediyor, sadece zaman gösterecek (ama yine de, umutlar ve analizler Tron’un şu an itibariyle olumlu olduğuna ! )

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı