Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaber

Bitcoin Ekim 26 (2017) Analizi

Ağustos 2017’de Bitcoin iki bölüme ayrıldı, bu da Bitcoin Cash’in ortaya çıkmasına neden oldu ve dün ağ ikinci çatal Bitcoin Gold’ı tecrübe etti. Bunun Bitcoin için bir avantaj veya dezavantaj olup olmadığı tartışmaya açık. Her iki tarafın da kendi açıklaması var.

Bununla birlikte, tüccarlar olarak tarihsel önceliğe bakar ve ticareti kullanarak ticaret yapmaya çalışırız.

Birinci çataldan sonra, Bitcoin fiyatları 2 Ağustos günü 2.621.75 $ ‘dan düşük bir seviyeden 2. Eylül’de 4.975 $’ ya kadar yükselerek bir ay içinde% 89.75 oranında bir yükseliş yaşadı.

Tarih kendini yenileyecek olursa, Bitcoin 24 Kasım’a kadar 10.443 dolarla toplanmalıdır. Bu rakam biraz şüpheli görünüyor çünkü çoğu tüccar çatalın tamamlandığı için Bitcoin’in düşmesini beklemektedir. Altukinlere geçmek için para bekliyorlar. Son iki günde bir kıvılcım gördük. Ancak, bu miting durdu.

Amazon’un Bitcoin’i kabul ettiği söylentisi gerçek olur ve kriptokrasiden başka bir şey mi vereceksin? Beklemek ve onu izlemek zorundayız.

Ancak, çizelgeler ne tahmin ediyor? Bitcoin’den altcoinlere geçiş zamanı mı yoksa Bitcoin yeniden mitingine devam etmeye çalışacak mı? Hadi bulalım.

Son birkaç gündür Bitcoin’de herhangi bir pozisyon başlatmadık.

Önceki analizimizde, Bitcoin’in 5.350 $ ila 5.500 $ bölgesi arasında destek bulacağını tahmin ettik. Bugün, dijital para birimi, satın alımın gerçekleştiği 5,356,95 $ seviyesine geriledi. Eğilim çizgisinden ve 20 günlük üstel hareketli ortalamadan (EMA) gelen iki kritik destek olduğu için, bu iyi bir giriş noktası olabilir.

Bununla birlikte, yolda değil yolda satın almak istiyoruz. Bu nedenle, lütfen 5.650 $ ‘da uzun pozisyonlar başlatınız.

Mevcut seviyelerden büyük bir miting beklemiyoruz. Son yükseklerin tekrar test edilmesini bekliyoruz. Yatırımcılar, kısmi kârları 6000 $ ‘da ayırmalı ve kriptokrasitenin beklentimize göre yükselmesi durumunda kalan pozisyondaki durakları yükseltmeli.

Öte yandan, Bitcoin dönüp dolambaçlı yoldan 5.350 doların altına düşerse, düşüşü 5000 $ seviyesine kadar uzatabilir. Bu nedenle, lütfen 5.300 dolar tutarında bir duruş kaybı yaşatın.

RSI’daki olumsuz ayrım endişe kaynağıdır. Bu nedenle tahsisat boyutunu normalin yüzde 50 altına düşürmeye devam edeceğiz. Bu çok riskli bir ticaret.BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı