Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Ripple CEO’su Bitcoin Hakkında Açıklamalar Yaptı

Ripple’in (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, Boston’daki 2018 Stifel Cross Sector Insight Konferansında “Bitcoin gerçekten Çin tarafından kontrol ediliyor” dedi.

Kısa bir röportajda Garlinghouse, BTC’nin Çin’in kontrolünde olduğunu belirttiği kripto dünyası ve blok zincir teknolojisi ile ilgili çeşitli konulara değindi ve şunları ekledi:

“Size, rapor edilmeyen ancak dikkat edilmesi gereken başka bir hikaye anlatacağım. Bitcoin, Çin tarafından gerçekten kontrol ediliyor. Çin’de, Bitcoin’in yüzde 50’sini kontrol eden dört madenci var. Çin’in müdahale etmeyeceğini nasıl bilebiliriz? Çin kontrollü bir para birimi kullanmak isteyen kaç ülke var?  ”

Buna ek olarak, CEO, BTC’nin ve XRP’nin temelini oluşturan teknolojisinin, “bankaları bozmayacağını” öne sürerek, “sistemimizin işleyişinde önemli bir rol oynayacağını” belirtti.

“Ripple En İyi Digital Varlık”

Ripple’in XRP’sinden bahsetmişken, bunu “çözüm için en iyi digital varlık” olarak nitelendirdi. Garlinghouse, XRP’nin bir işlemi işlemek için dört saniye sürdüğünü iddia ederken “Bitcoin bugün bir işlemi işlemek için 45 dakika sürüyor” dedi.

Bu yorum Garlinghouse’un bahsettiği şirketin (RİPPLE) sınır ötesi ödemeleri daha verimli bir şekilde yapmak için finansal endüstrinin farklı çözüm paketlerinin geliştirilmesinde sürekli olarak çalışan bir işletme olarak görüldüğü gerçeği göz önüne alındığında biraz rahatlık getiriyor..

Bu konuda, Ripple Labs, XRP, xVia ve xRapid’in de dahil olduğu Ripple’nin şirketi olan XRP’yi taşıyan en son teknolojiye kadar farklı çözümler üretmiştir.

Son Olarak ; Ripple, American Express, Santander, MoneyGram, Western Union ve dünyanın dört bir yanından bir sürü başka banka kurumu bulabildiğimiz birçok tanınmış kurumla ortaklık faaliyetlerini gerçekleştirmeyi başardı.

[ Sponsorlu ] Bugüne Özel Hemen 27 ₺’ye Uçak Bileti Almak İçin : http://bit.ly/2FxKxos

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı