Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
HaberlerYeni Başlayanlar

Binance Üzerinden Artık Pundi X Satın Alınabilecek

Binance Üzerinden Artık Pundi X Satın Alınabilecek.Binance her ay düzenli olarak kullanıcıları ile  yaptığı oylama sonucunda Pundi X i  21/06/2018  tarihinden itibaren satışa sunacak.

binance

Pundi X nedir?

Pundi X,kripto para satın almanın, bir şişe suyu satın almak kadar kolay olması gerektiğine inanmaktadır; bu nedenle ekip, öncelikle Perakende Mağazaları ve Kripto arasında bir köprü görevi kurmayı düşünüyor.

Pundi X nasıl çalışır?

Pundi X, ICO’yu 2018’in ilk çeyreğinde piyasaya sürdü. Ağ, geliştiricilerin bir Satış Noktası Protokolü kullanarak platformda perakende satış mağazaları başlatmalarına izin veren açık kaynaklı bir ağdır. Kullanıcılar ayrıca, ağ içindeki paralarını kullanarak bir mobil uygulama ve / veya sözleşmesiz bir akıllı kart da kullanabilirler.

Pundi X POS Çözümleri

Proje, insanların kripto para satın almasını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bir akıllı kart olan Pundi XPass, kripto paraları güvenli bir şekilde saklamak ve sadece tek bir tık yoluyla satın almak ve satmak için kullanılabilir.

Ağa Pundi X’i destekleyen dijital cüzdanlar aracılığıyla kolayca erişilebilir.

Pundi X Ekibi ve Ortaklıkları

Proje öncelikle bir güneydoğu Asya projesidir, ancak uygulamaları ve amaçları küreseldir. CEO, Zi Bin Cheah, daha önce W3C online oyun şirketinde ve Wozlla’nın şirketinin kurucu ortağı olarak çalıştı.

Linkedin profili : https://www.linkedin.com/in/zibin/

Ağ, Zcash, XPOT, STELLAR ve NEM dahil olmak üzere çoklu platformlarla ortaklık kurdu. Aynı zamanda, daha hızlı işlemler için bir entegrasyon olan lightning network blok zinciridir. NEM ile ortaklık, Pundi X platformunun optimum ölçeklenebilirlik ve hız seviyeleri sunmasını sağlamaktadır.

Projenin Yol Haritası

Pundi X, operasyonlarını 2018’in ilk çeyreğinde başarıyla başlattı. XPOS, 27 güvenlik uyumluluk testini geçti, XPlugin SDK Belgelerini yayınladı ve Londra ofisini kurdu.

Proje, aynı zamanda 300.000 XPASS kartı teslim etmeyi ve Kuzey Amerika’da ortaklıklar kurmayı hedeflerken, Tokyo ve Seul’de bu yılın ikinci çeyreğinde ofis kurmaya hazırlanıyor.

Bu iyi gelirse,son bahar aylarına doğru Pundi X’in ofisleri Kuzey ve Güney Amerika’da olacak ve ardından yıllık XPOS zirvesinin ve üçüncü taraf uygulamalarının 4. çeyrekte XPOS ile piyasaya sürülecek.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın

Kapalı
Kapalı