Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Nisan Ayı İçin En İyi 5 ICO

Kripto para için umutlar yılın ikinci çeyreğinde yükseliyor. Bu çeyrek, çok çeşitli blok zincir projeleri için başlatılan pek çok ICO’yla kripto meraklıları için heyecan verici bir zaman gibi görünüyor.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Önümüzdeki ay gözetmeniz gereken ilk 5 ICO’nun bir listesi.

1-Eden

Doğa, Mühendislik, Tasarım ve Girişimcilik projeleri için odaklanmış olan Eden, öncelikle problem çözme için üyelerini ödüllendiren bir Ar-Ge tesisti olarak tanımlasak yanlış olmaz. Platform, kullanıcıları dünya genelinde blok zincirini kullanarak temel sorunlara çözüm üretmelerine yardımcı olmaya davet ediyor.

Platform ayrıca, diğer kullanıcıların bunları doğrulamak için çözümleri gözden geçirip çoğalttığı bir eş değerlendirme sistemine de sahip. Şirket Blockchain, Med / BioTech, Yenilenebilir Enerji ve Havacılık olmak üzere 4 ana kategoride çalışmaktadır.

EDN Jetonu

Mühendisler ekibi, EDEN Dağıtılmış Ağ için kısa olan EDN belirtecini oluşturdu. Bu ağda, çeşitli projeler için zorluklar ve ödüller yayınlanacak ve kullanıcı her zaman bir çözüm sunacak, ücretsiz eğitim, EDEN şehrine ücretsiz yolculuklar, ekipman gibi amaçlar için kullanılabilecek bir EDN jetonu ile ödüllendirilecek.

Kullanıcılar belirli bir seviyeye ulaştığında, platform, üst düzey hedeflere katkıda bulunan fikirler hakkında konuşmak için diğer EDN jeton sahipleriyle birlikte kendi takımlarını oluşturma özgürlüğü vermeyi amaçlıyor.

Blockchain kullanımı

Blockchain’in sağladığı şeffaflık, güvenlik ve güven, EDEN platformunun işlevlerini etkin bir şekilde yerine getirmesini sağlamaktadır. Tüm ürünlerini blockchain veya blok zincirinin parçalarına monte ederek EDEN ağının güvenli ve adil hizmet sunmasını sağlamayı amaçlıyor.

EDN jetonu şu anda Ethereum blockchain üzerine inşa edilmiştir.

2-Neon Exchange (NEX)

NEX, merkezileştirilmiş borsaların en iyi özellikleriyle merkezi değişimlerin en iyi özelliklerini bir araya getirmeyi hedefleyen merkezi olmayan bir şifreleme ticaret ve ödeme hizmeti platformudur.

Platform, Ethereum ve NEO gibi birden fazla blokta daha hızlı ve daha karmaşık işlemlere olanak sağlamak için bir zincir dışı eşleme motorundan yararlanıyor.

nasıl çalışır?

NEX sistemi iki ana bileşenden oluşmaktadır:
Akıllı sözleşmeler: Platform, işlemlerin güvenliğini sağlamak için akıllı sözleşmeler kullanır.
Ödeme Hizmeti: küresel varlıkların takasının jetona dönüştürülmesini sağlar.

3-Cardstack (CARD)

Cardstack kendini merkezi olmayan internetin deneyimli bir katmanı olarak tanımlamaktadır. Cardstack, birbiriyle bağlantı kurmak için birden fazla dApp kullanmanın kolay bir yolunu sunuyor.

Kullanıcılar için avantajlarI:

Cardstack, kullanıcıların, farklı bulut abonelikleri ve / veya yardımcı belirteçlerin karmaşıklıkları olmadan, birden fazla uygulama veya dApps’dan gelen özellikleri karıştırıp eşleştirmelerine olanak tanımaktadır.

Kullanıcılar, internetin birden çok katmanından hizmete katılarak yeni iş akışları tasarlayabilirler.

Geliştiriciler için Faydaları:

Geliştiriciler güçlü kart tabanlı blockchain uygulamaları oluşturmak için Cardstack Framework’ü kullanabilirler. Platform, özellikle sürdürülebilir bir pazar yaratmak için tasarlanan CARD jetonuyla desteklenen akıllı sözleşmeler kullanmaktadır.

 • % 100 açık kaynak
 • Geliştirilmiş uygulama deneyimi
 • Güçlü drop-in işlevselliği derin bir kütüphaneye erişim.

4-Merculet (MVP)

İnternetteki bilgilere dikkat etmek için ödüllendirilmeyi hiç düşündünüz mü? Merculet sizin için mümkün kılamaktadır. Kendisini Küresel Girişimciğin Lideri olarak konumlandıran Merculet, bilgi internetinden değerin internete dönüşmesine odaklanan blockchain teknolojisini kullanıyor.

Merculet platformu, kullanıcıların dikkatlerine finansal değer katmalarını sağlamaktadır.. Ağ, dikkat ve arzun iki tarafını birleştiren merkezi olmayan bir Attention Value Network üzerine kurulmuştur.

Ağ, kitlesel internet kullanıcılarının performansını dengelemeye yönelik çok katmanlı bir mimariyi mümkün kılan çok zincirli ve çok varlıklı bir model kullanmaktadır.

Merculet, kullanıcılarına alışkanlıklarını değiştirmeden büyüme fırsatı sunmakta ve girişimcilerin daha derin değerler sunarak kullanıcılarıyla hızlı bir şekilde büyümesi için bir fırsat sunmaktadır.

5-Krypted

Projenin kuruculuğunu Altuğ ÖZTÜRK ve Ali ERCİYAS üsteleniyor.Tamamen yerli girişim olan hadi gelin yakından bakalım

 • KryptEd, kendini yenilikçi bir iş modeli ile online eğitim sektörüne yerleştiriyor. Ethereum blockchain teknolojisini kullanarak, akıllı sözleşmeler ve gelişmiş bir oyunlaştırma modeli ile kullanıcıları (KED) ödüllendirerek etkileşim motivasyonunu artırmak için tasarlanmış bir sistem geliştiriyor.
 • Eğiticiliği eğiterek ve blockchain teknolojisini benimseyerek, kullanıcıların ilerlemeleri için ödüller kazanmalarını sağlayarak, dünyada fark yaratmak için etkileşim ve motivasyonu arttırıyorlar.
 • KryptEd, bir kullanıcı veya eğitmen etkileşim temelli ücretlendirmenin benimsendiği ve uzmanların kendi özel gruplarını, kurslarını, atölyelerini, web seminerlerini ve Soru-Cevap hizmetlerini oluşturabileceği bir platform olmayı hedeflemektedir.

Projenin Diğer Rakiplerinden Avantajları :

 • Block zinciri üzerinde eğitim
 • Özel/Niche Kitle
 • Tüm Kripto / Block zinciri çalışanlarını tek bir çatı altında toplama
 • Uzmanlar ile doğrudan iletişim
 • Teoriden pratiğe eğitim
 • Canlı ders olanağı
 • Ücretsiz dersler
 • Token kazanma fırsatı
 • Oyunlaştırma ile motivasyon ve etkileşim arttırma.
 • Risksiz al-sat yaparak pratik yapma olanağı.

gibi bir çok olanakları avantajları bulunmaktadır.

KED nasıl alınır ? ve detaylı incelememize aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsin:

https://btcanaliz.com/krypted-incelemesi-ked-nasil-alinir/

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Reklam ve İletişim İçin btcanaliz@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı