Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Binance Ağır Suçlamalarla Karşı Karşıya !

Binance CEO’su Zhao Changpeng, girişimlere destek olan yatırım fonu şirketi Sequoia Capital tarafından dava ediliyor. İddiaya göre dava için gerekçesi Binance’nin gizlilik şartını ihlal ettiği olarak açıklıyor.

Anlaşma için müzakereler geçen yıl aralık ayında iki şirket arasında devam ediyordu. Davanın son iki duruşması 26 Mart ve 24 Nisan tarihlerinde, avukatlar Zhao Changpeng ve Sequoia arasındaki müzakerelerin nasıl, nerede ve ne zaman yapılacağı konusunda uzlaşma sağlamaya çalıştılar.

Binance ve Sequoia, Ağustos 2017’de müzakerelere başladı ve kripto piyasasının en büyük yükselişini gördüğü aralık ayına kadar devam etti. Tek bir bitcoin yaklaşık 20.000 USD(81.580 ₺)’ye yükseldi.

Sequoia, borsaya 80 milyon dolarlık değerde yatırım yapmayı planladı ve buna karşılık Binance borsasından % 11’lik bir hisseye sahip olmayı düşündü. Zhao Changpeng, firmanın şirketi göz ardı ettiğini ve özellikle IDG Capital başta olmak üzere diğer yatırımcılara yaklaştığını düşündü.

Raporlara göre, IDG Capital iki tur finansman yapmayı önerdi. Bunlardan ilki 400 milyon dolar ve ikinci 1 milyar dolar değerinde idi.

Sequoia tarafından yapılan şikayet, firmanın Zhao’nun başka bir yatırımcıya yaklaşarak gizliliği ihlal ettiği konusunda endişeli olduğunu belirtiyor. Girişim kapitalisti, Zhao Changpeng’in diğer yatırımcılara yaklaşmasını engellemek için geçici bir yıl boyunca ihtiyati tedbir kararı aldığında tüm hikaye bozuldu.

Yaklaşan IDG Capital, Bloomberg’e yanıt olarak, Zhao Changpeng ile herhangi bir bağlantısı olduğunu reddetti ve bu olaylardan Kripto Para Alım Borsası olan, Binance’e yatırım yapmayı reddettiğini açıkladı.

Reklam ve iletişim için : btcanaliz@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanalizBTC

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın

Kapalı
Kapalı