Bize gün onlarca mail ve Twitter’dan yüzlerce Direk Mesaj geldi.Biz de bu konuya açıklık getirmek için bu yazıyı yazma gereği duyduk.Ve bu konu üzerine Bittrex bir açıklama yaptı.İşte o açıklama:

Bittrex hesaplarının ertelenmesine ilişkin son raporları ele almak istiyoruz.

Zaman zaman uyumluluk incelemeleri yaparız ve hizmetimizi ve kullanıcılarımızı zarar vermeden korumak için çaba harcamaktayız. Bir uygunluk incelemesi kapsamında, incelemenin tamamlanmasını bekleyen bazı hesapları geçici olarak askıya aldık. Askıya alınan, kapatılmış veya yasaklanmış hesapların toplam sayısı çok sınırlı: Bittrex’teki toplam hesapların% 0.1’den azı. Bittrex hesaplarının% 99,9’undan fazlası etkilenmez.

Bittrex’in borsa ücretlerini yanlış hesapladığı veya hatalı hesapladığı, dövizle ilgili bir güvenlik sorunu olduğu, Bittrex’in kullanıcı adına saklanan herhangi bir parayı kaybettiğini veya Bittrex’in hesaplarının durumunu tartışmak için Slack’e erişmeyi yasaklamış olduğunu bildiren herhangi bir rapor yanlış. Bittrex’i, insanların dijital para birimi ekonomisine güvenli bir şekilde katılabilecekleri güçlü, güvenli ve uyumlu bir değişim yapmaya adamış bulunuyoruz. Değerli müşterilerimizin sabrını isteriz. Bize gelince, “sakin kalmak ve devam etmeyi” planlıyoruz.

Arkadaşlar anlaşıldığı üzere bittrex üzerine yapılan karalama kampanyalarından biri.Size tavsiyemiz böyle durumlarda panik yapmamanız ve sakin kalmanız.

İlginizi Çekebilir :  Krypted İncelemesi - KED Nasıl Alınır ?
loading...
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account