Stellar (XLM) Fiyatını 1 Dolara Ulaştırabilecek 4 Neden

Stellar güçlü ortakları ile bilinen bir coin,bakalım yıl sonunda 1 Dolara ulaşabilecek Mi ? İşte Uzmanlara göre Stellar’ı bu yükselişte destekleyecek nedenler.

Kripto piyasalarının, bir hafta içinde yaklaşık % 20 oranında kaybedilen toplam piyasa değeri ile bazı zor dönemlerden geçtiği aşikârdır. Kripto paraların Kralı olan Bitcoin (BTC) Şubat ayı seviyesinden 11.500 $ seviyesinden şu anki seviye olan 7.300 dolara düştü. BTC düşüşü Stellar (XLM) dahil olmak üzere tüm diğer kripto paraları da etkiledi. XLM şu anda 0.274 $ değerinde. Bununla birlikte, XLM Ocak ayı başında 0.91 $ olarak değer kazandığı günlerdi görmüştük.

stellar

Peki Neden XLM 1 Dolara Ulaşacak ?

Yukarıdaki grafiğe bakıldığında, 0,91 $ ‘lık bir artış aşamalı değil, 3 Aralık’ta başlayıp XLM’nin 0.21 $’ dan değerlendiği 3 ya da 4 günlük bir artış oldu. Ekip Aralık ve Ocak aylarında, kripto pazarları yeni bireysel ve kurumsal yatırımcıların girmesi nedeniyle heyecan verici dönemler yaşamıştı. İkincisi, 17 Aralık’ta BTC Vadeli İşlemleri teklifiyle gerçekleşti.

XLM’nin 1 Dolara ulaştırabilecek ikinci bir neden ise, projenin IBM ile olan mevcut ilişkisidir. Stellar blockchain,  kredilerinin izlenmesine yardımcı olmak için XLM’i kullanılacaktır. Bu, XLM’nin, günlük operasyonları boyunca büyük karbon emisyonları ile ilgilenen söz konusu büyük kurumların küresel ilgisini toplayacağı anlamına geliyor. Bu firmaların çoğu Fortune 500 listesinde ve aynı zamanda yeni yatırım yollarına alanlarında meraklı şirketler.

Üçüncü neden ve hala IBM’de, ikincisinin şu anda dünya genelinde ödemelerin sınır ötesi ödemesine yardımcı olmak için XLM alt yapına sahip olması. XLM, hizmetin iç işleyişinde, anlık likidite sağlamanın bir yolu olarak kullanılır ve daha sonra işlemin her iki ucunda da düzenli bir fiat haline dönüştürülür. Ayrıca, finansal hizmetler konusunda birçok küresel merkez bankası Stellar blok zincirinde kendi kripto paralarını piyasaya sürmeye ilgi göstermektedirler.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Düşüyor ? (23 Haziran 2018)

XLM’nin 1 $ ‘a yükselmesi için dördüncü neden ise, son olarak XLM’nin Kin (KIN) projesiyle yaptığı ortaklık. Kin ekibi, platformuna hibrit bir çözüm sağlamak için XLM blok zincirini kullanamaya karar verdi. Bu, Kin ekosisteminin daha hızlı, daha verimli ve düşük işlem ücretleri ile mümkün olmasını sağlayacaktır. Stellar blockchain’in Kin tarafından kullanılması, Stellar’ı Ethereum gibi diğer seçeneklere tercih eden daha fazla projeye de yol açacaktır.

Sonuç olarak, yukarıda belirtilen dört neden, XLM’nin bu yıl içinde beklenen 1 $ değerine ulaşmasına katkıda bulunabilecek bir dizi faktördür.Tek yapmamız gereken, beklemek ve düşüşleri fırsat bilip coinleri dipten toplamak.

Hemen Stellar(XLM) Almak İçin : https://goo.gl/19tfcS

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla