Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Tron(TRX) 3 Doları Görecek Mi ?

Tron’un yeni sanal makinesi yaklaşık bir hafta önce yayına geçti. Daha sonra bir hafta sonra, yeni Main Net, Tron ve Tronix’i (TRX) Ethereum’dan veya diğer herhangi bir teknolojiden tamamen bağımsız bir blockchain haline getirdi. Bu, beklentiler yaratıyor ve bazı gözlemciler (tarafsız gözlemciler bile), 3,00 dolara kadar gidecek olan bir TRX artışını tahmin ediyorlar. Bu aslında mümkün mü? Bakalım.

Tron(TRX)’teki Son Gelişmeler

Böyle bir artış beklemenin nedenlerinden biri de Tron’un yeni Main Net’idir (dün). Yeni Main Net, TRX para birimi için sadece bir blockchain değil, aynı zamanda merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini de destekleyecek. Bu önemli bir gelişmedir. Şimdi, Tron’un platformu, akıllı sözleşmeler söz konusu olduğunda, diğer tüm blockchain teknolojilerini geliştirecek.

Sonra Justin Sun’un liderliği var. Bay Sun, kripto dünyasının şimdiye kadar gördüğü en tutkulu ve saygın liderlerden biridir ve şimdiye kadar vaatlerde bulunmuştur. Haziran ayından Mayıs gününe kadar Main Net’in çıkış tarihini değiştirdi. Bu hareket Tron’un projesine çok güven verdi.

Pek çok analist, TRX’in patlak vereceğini umuyordu (evet, henüz gerçekleşmemişti). Bu sadece mantıklı ama bunun hakkında düşünelim; Bay Justin Sun ve Bay Jack Ma (Alibaba Kurucusu) arasında bu bağlantı var.

Bay Sun ve Bay Ma yakın arkadaşlardır. Bu arkadaşlık, etrafta dolaşan bir sürü söylenti yarattı. Ama sadece Alibaba’nın Tron’un arkasında olduğunu söyleyelim. Tek başına bu, TRX’in 3.00 $ ya da daha fazla bir seviyeye ulaşmasını sağlayabilir.

Oyun endüstrisi de bu denklemde büyük bir faktördür. Tron, Game.com gibi büyük oyun oyuncularıyla bağlantı kuruyor. Eğer Tron milyar dolarlık oyun endüstrisine nüfuz ederse ve onları blockchain tekniğine gitmeye ikna edebilirse,buna bağlı olarak Tron(TRX) fiyatı da artabilir.

Bazı gözlemciler TRX’in yüksek tedarikine itiraz ediyor. Yüksek tedarik Tronix, herkes için iyi olan garanti istikrarına sahiptir.  TRX’in 3,00 ABD doları veya daha fazlasını elde etmesini sağlamak için tümüyle arz ve talep ile ilgilidir.

Bunların hepsinden de bahsetmişken, eğer zaten Tron’un (TRX) niçin toplanmadığını soruyorsanız, o zaman, piyasanın şu anki düşüş eğiliminden ayrı olarak düşünmen gereken başka bir açı var. Maim Net’in piyasaya sürülmesinden sonra hemen alınmayabilir.

Tron’un “kesin zaman” ı, ayın 24’ünde gerçekleşecek olan ECR20’de artık olmayacak. Evet, Main Net dün yaşadı, ama bilmeniz gereken şu, blok zinciri hala tam otonom olana kadar deneysel.

Hemen Tron(TRX) Almak İçin : https://goo.gl/19tfcS

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı