Cardano(ADA) Nedir ? Neden Yatırım Yapılmalı ?

Yılın başından bu yana, tüm coinlerin değerlerinde çok önemli bir düşüş yaşadı. Yine de, bu düşüş kalıcı değil, ancak yatırımcıların paralarını nereye yönlendireceğine ve hangi coine yatırım yapmaya karar vermekte zorlanıyorlar. Birçoğu Cardano’nun (ADA) doğru seçim olabileceğine inanıyor, bu yüzden bu seçeneği araştırmaya ve neyin cazip hale getirdiğini görmeye karar verdik.

Neden Cardano’ya (ADA) Yatırım Yapmak İyi Bir Fikir ?

Geçtiğimiz günlerde, Cardano’nun daha fazla popülerlik kazandığını söyleyerek başlayalım. Ekibin yeni projeleri yatırımcıları heyecanlandırdı ve Cardano bunun yüzünden daha fazla taraftar kazanmaya başladı.

Teknolojisinin akıllı kullanımı

Bunun birkaç nedeni var ve en büyüklerden biri, Cardano’nun sahip olduğu teknolojileri kullandığı yol olabilir. Cardano’nun sunabileceği resmi bir ürün olmadığını hatırlamak hala önemlidir. Sürdürülebilirlik, ölçeklenebilirlik ve birlikte işlerlik gibi konularla başa çıkmanın yaratıcı yollarını bulmak zorunda bırakan üçüncü nesil kripto paralara aittir.

Ölçeklenebilirliği çözmek için kendi tekniklerini geliştirdi ve henüz nispeten küçük bir blok zincir olduğu için depolama gibi şeyler hakkında endişelenmesi gerekmiyor. Alt ağları sayesinde bant genişliği sorununu çözmüş ve Ouroboros adında bir sistem kullanarak işlemlerle ilgili sorunlar önlenmiştir.

Aynı zamanda çok güvenli ve akıllı sözleşmelere güvenebileceği görünüyor. Her şeyden önce, projeyi geliştiren ekip kendi algoritmalarına oldukça güveniyor ve Cardano’nun yolunda duran herhangi bir potansiyel tehdidi halledebileceğinden emin görünüyorlar. Kullanıcıların gizliliğini de garanti edebilir, ki bu genellikle insanların çok çekici bulduğu bir şeydir.

Cüzdanların iyi kombinasyonu

Cardano, sürdürülebilirlik sorunlarını önlemek için harika bir yol buldu ve çözüm oldukça basitti – farklı bir cüzdan kullanmaya başladı. Yeni cüzdan, herhangi bir işlemin küçük bölümlerini depolamak için kullanılır ve içinde saklanan fonlar, gelecekteki projeleri finanse etmek için kullanılacaktır. Hepsinden önemlisi, Cardano, kullanıcılarına, cüzdan fonlarının oylama sistemi aracılığıyla nasıl kullanılacağını seçmelerine izin verecek.

İlginizi Çekebilir :  Tübitak'ta Blockchain Lab - Yerli Block Zinciri

Buna ek olarak, Daedalus denilen ve güvenlik açısından neredeyse eşanlamlı hale gelen bir cüzdanı var. Henüz proje tam olarak bitmedi ama ekip çalışmalarını tamamlamak için çok çalışıyor. Buna rağmen, büyük bir potansiyeli var

Yetenekli Bir Ekip

Paranızı doğal olarak, güvenmediğiniz bir ekibe yatırım yapmazsınız. Ürünün arkasındaki ekip, ne yaptığını bilmesi ve ekip üyelerinin önemli projelerde görev alması çok önemlidir.

Bu, ekibin bilim adamları, mühendisler, profesörler ve benzerlerinden yapıldığı için Cardano ile ilgili bir sorun değil. Açıkçası, bunlar ne yaptığını bilen tüm profesyoneller olduğundan, bu da Cardano’nun bu kadar iyi olmasının bir başka nedenidir. Şimdiye kadar, bize gelecekteki başarısından şüphe etmek için tek bir sebep vermedi.

Fiyatı bile son birkaç ayda büyüyor ve CoinMarketCap’e göre şu an itibariyle Mart ayının sonunda 0.15 dolardan 0.19 dolara çıktı. Tabii ki, bu büyük bir artış değil, ama ADA yukarı ve aşağı gidiyordu ve hatta son zamanlarda 0.25 dolarlık bir fiyat bile gördü. Uzmanlara göre bu sallantılar zamanla azalacak ve ADA fiyatı da yükselecektir.Cardano(ADA)’nın açıkça bir geleceği var ve fiyat artışı zaman içinde görülebilir.

Cardano Alabileceğiniz Borsalar

cardano

Hemen Cardano Almak İçin : http://bit.ly/2FUGDpa

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla