Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İncelemeler

Bytecoin Nedir ? Bytecoin Avantajları

Bytecoin

Herkesin kendi ticaret ağını geliştirebilmesine olanak sağlayan Bytecoin, açık kaynak kodlu bir kripto paradır. Tüm dünyadan hızlı ve maliyetsiz bir transfer için aranan özelliklerde olan bu para birimi, herkesin dikkatini çekmektedir. 2012’deki Cryptonote teknolojisinin özelliklerinde yararlanan ilk para birimidir. Bu teknoloji imzasız kripto paraların oluşmasında matematiksel işlemlerde yardımcı olmaktadır. Bu sayede blok zincirinde gerçekleştirilen bir ödeme sırasında kimliğiniz belirlenemiyor. İşlem gizliliği sayesinde kullanıcılarına güvenli bir ortam sağlar.

 

Bytecoin Avantajları

Günümüz teknolojisindeki gerçek ortamda para aktarma işlemleri bankalar üzerinden gerçekleştirilirken hem para ve hem zaman kaybı yaşanabiliyor. Fakat Bytecoin sunduğu pratik çözümler ile kullanıcılarına hızlı para transferini mümkün kılıyor. Kimden para alındığı kime para gönderildiği de görünmediği için kişiler arasındaki ticaret de artmaktadır. İnternet gibi hızlı çalışan bir ortamda şifrelemeler ile korunduğu için ödemeler biraz zaman alabiliyor. Tabi ki bu zaman da 2 dakika gibi bir süredir. Kriptografik algoritmalar sayesinde paranızı sizden daha iyi koruyan Bytecoin’e duyulan ilgi her geçen gün artmaktadır.

 

Üretimcileri ise bu paraların çalınmasının sadece büyük miktardaki elektrik gücü ve üstün yapay zekâlı bilgisayarlar tarafından çalınabileceğini söylüyor. Yani bu yüzyılda paranız cüzdanda gayet güvendedir. Herhangi bir resmi kuruluşla bağlantılı olmayan Bytecoin, gelecekteki yatırımlarıyla da algoritmalarını geliştireceği anlaşılıyor. Her blok yapımı sırasında ortaya çıkan Bytecoin’i bulan bilgisayar ödüllendirilmektedir.

 

 Bytecoin’de kullanılan isimler dijital rumuz olduğu için gizliliğiniz hiçbir zaman sarsılmıyor. Ayrıca yapılan hiçbir işlem geri alınmadığı için dikkatli olunması gerekiyor. Yapılan ödeme işlemlerinde alıcının gerçek adresi değil de kendi belirlediği dijital bir adrese yollanmaktadır. Bu şifreyi de sadece kullanıcının kendisi çözebilmektedir. Karmaşık ve aynı zamanda güvenli işlemlerden geçen ödemeler dünyaya gücünü ispatlayarak sürekli büyümektedir. Bugün ise 5 TL’ye 400 bytecoin alınabilmektedir.

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir.Olası mağduriyetten btcanaliz.com sorumlu değildir.

Aşağıda bağlantıları bulunan sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız: facebook.com/Btcanalizleri/
Twitter Sayfamız:twitter.com/btcanaliz

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı