Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Bitcoin’in Sonraki Durağı ” 10 Bin ve 20 Bin Dolar Olacak “

Bitcoin (BTC) 8,000 dolara ulaşarak ve hatta aşarak yeni boğaya devam ediyor. Milyarder Mike Novogratz’un da dahil olduğu kripto uzmanları, bir sonraki fiyat noktasını 10.000 dolar olarak belirliyorlar.

Bitcoin (BTC) Artmaya Devam Ediyor

Bir haftadan uzun bir süre boyunca, Bitcoin (BTC) ilk defa aylardır yükselişe geçti. Kripto paralar yılın başından bu yana bir iyileşme gösteren sadece bir dönem geçirdi ve bu da Mayıs ayı ortalarındaydı. Şimdi, yeni bir boğa koşusu herkesin heyecanlandırıyor , özellikle bu sefer gerçekk bir pazar toparlanması gibi görünüyor.

Bitcoin 8,000 doları aştı. Bu, 2018’in başından bu yana ilk gerçek artış konumunda ve BTC’nin değeri son iki ayda 8000 doların üzerine çıkmıştı. Bitcoin tutkunları, analistler, hedge fon yöneticisi ve milyarder Mike Novogratz, BTC için bir sonraki büyük kilometre taşının 10.000 $ olduğunu iddia ediyorlar.

Sadece bu değil, aynı zamanda önümüzdeki birkaç ay içinde beklenen yasal açıklığın da BTC’yi zirveye geri getirebileceğine ve 1 BTC  başına 20.000 dolarlık bir fiyat getireceğine inanıyor. Yeni gelişmelerin, yeni kurumsal yatırımcıları da çekmesi bekleniyor, hatta bu noktaya kadar kripto eğilimine katılmak için kesinlikle tereddütlü olanları bile.

Yazım sırasında, Bitcoin’in fiyatı yaklaşık % 3.32 artışla 8.254.49 $ seviyesinde. Bir haftadan uzun bir süredir, Bitcoin neredeyse yeşilden başka bir şey görmüyor ve pek çoğu, boğa yürüşünün bu kez gerçek olarak başladığını düşünüyor. Her şey geçen hafta kripto paraları vuran% 19’luk bir artışla başladı. Trend bu hafta da devam ediyor ve Bitcoin eski günlerine geri dönüş yolunda devam ediyor.

Bitcoin’in davranışındaki değişikliklerin, diğer altcoinleri güçlü bir etkisi olduğu ve çoğu zaman BTC’nin örneğini izlediği bilinmektedir. Ancak bu kez, Bitcoin her geçen gün büyümeye devam ederken, en büyük olanlar da dahil olmak üzere diğer altcoinleri çoğu kırmızı renktedir. BTC artarken, Ethereum (ETH), Ripple (XRP), TRON (TRX), Stellar (XLM), Cardano (ADA), IOTA (MIOTA) gibi altcoinler azalarak artan bir grafik çizmekteler.(Yazıyı yazım sıramızda bu  durum geçerli ancak anlık ve saatlik olarak durum değişebilir)

Böyle bir durum sayesinde BTC, % 46’nın üzerinde bir hızla artan hakimiyeti ile piyasayı domine ediyor. Bu, BTC’nin hakimiyetinin, başladığı günden beri devam ettiği göz önüne alındığında, olumlu bir değişim olduğunu gösteriyor.

Daha Sonraki Fiyat Durağı 20.000 Dolar

Açıkçası, böyle bir değişim, BTC yatırımcılarının ve kripto meraklılarının 6 aydan fazla bir süredir beklediği bir şey olmuştur. Artık bu kripto paranın yeniden yükselişe geçmesiyle birlikte, çoğu kişi en kısa sürede eski fiyat değerlerine ulaşmasını bekliyor.

Daha önce Goldman Sachs’da ortak olan bir milyarder ve bir hedge fon yöneticisi olan Mike Novogratz, her zaman güçlü bir kripto taraftarı olmuştur. Novogratz’a göre, Bitcoin için bir sonraki durağının, bir sonraki kilometre taşı olan 10.000 $ olduğunu tahmin ediyor.

Novogratz da Güney Kore de katıldığı bir konferans sırasında mevcut durum hakkında bir yorum verdi. Bu vesileyle, kurumsal yatırımcıların bu yılki en büyük değişiklik olduğunu söyledi.

Yine de Novogratz, Bitcoin’in istikrarlı bir hamle yapmak için ek yasal düzenlemelerin gerektirdiğinin altını çiziyor. Yine de, BTC’nin eski günlerini geri getirecek iyi bir yolda olduğuna inanıyor ve daha önce BTC’nin yıl sonuna kadar 25.000 dolar kazanmasını beklediğini belirtti.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı