Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

KuCoin’den Alabileceğiniz En İyi 5 Coin

KuCoin, milyonlarca kullanıcıya çok kısa bir zaman dilimine ulaşan en iyi kullanıcı destekli kripto para alım satım borsalarından biridir. KuCoin, ticaret yapmak için birçok kaliteli proje bulabileceğiniz yerdir. Bu yazıda, bir boğa piyasasında büyük kazanç elde etmek için bu borsada almayı düşünebileceğiniz en iyi 5 kripto paraya odaklanacağız.

KuCoin’den Alabileceğiniz En İyi 5 Coin

  1. Dragonchain

DragonChain, başlangıçta Disney için ve Disney tarafından geliştirilen bir blockchain çözümdür. 2016 yılına kadar, sadece Disney içindi, ancak açık kaynağa geçtikten sonra, DragonChain, işlerini çok fazla güçlük çekmeden yapabilmek için blok zincirine geçmek isteyen şirketlere yardımcı olmayı amaçlıyor. DragonChain blockchain çözümü, diğer şirketlerin ve işletmelerin uygulamalarını güvenli bir şekilde kullanarak blockchain’e geçiş yapmasına izin veren, sunucusuz bir ortamdır.

Satın Alınabilecek Fiyat Aralığı : 0.50 $ ‘a kadar

Hedef:  2 $ – 5 $

Hemen Satın Al

2. Open Platform

Blockchain, işletmelerin kendi çalışmalarını benimsemeleri ve entegre etmeleri için çok avantajlı bir teknolojidir, ancak şu anki teknolojiyle ilgili çok büyük bir sorun, ölçeklenebilirliğidir. Open Platform, yeni nesil blockchain için ölçeklenebilirlik protokolü çözümü olmayı hedefliyor; böylece şifreleme yapan kişi ve şirketler, blockchain’in arttırılmış ölçeklenebilirliğinden en iyi şekilde yararlanabiliyor.

Satın Alınabilecek Fiyat Aralığı : 0.08$ kadar

Hedef: 0.3$ – 0.5$

Hemen Satın Al

3.TFD

TFD, TE-GIDA adı verilen bir şirketin yerli ismidir. TE-GIDA, taze gıda ile uğraşan tek blockchain ekosistemidir. Tüketicileri, yerel ve ulusal yetkilileri, tedarik zinciri şirketlerini ve çiftçileri yüksek güvenlik standartlarını getirecek, kayıp ve sahtekarlığı ortadan kaldıracak ve tedarik zinciri yönetimi şirketleri için maliyetleri düşürmeyi hedefliyorlar.

Satın Alınabilecek Fiyat Aralığı :0.04$ kadar

Hedef: 0.15$ – 0.25$

Hemen Satın Al

4.Telcoin

Blockchain, bugüne kadar, son on yılda en büyük inovasyon gibi görünmektedir ve aynı zamanda inovasyon ekosistemindeki değişimin en büyük itici gücüdür. Daha önce bu teknolojiye karşı ihtiyatlı olan telekomünikasyon şirketleri Telcoin ile geri dönüyorlar. Telcoin, dünya çapındaki ağın sağladığı mevcut telekomünikasyon ağlarında değiştirilebilecek şekilde tasarlanmış bir kripto para birimidir.

Satın Alınabilecek Fiyat Aralığı :0.0015$ kadar

Hedef:0.005$ – 0.01$

Hemen Satın Al

5.Safe Haven

Safe Haven bir miras, varlık dağılımı ve kontrol çözümü. Safe Haven, dijital mirasın ciddi şekilde gözden kaçırıldığına ve çözümlerinin işletmeleri güçlendirdiğinden ve konuyla ilgili yasallıklara baktığından emin olmakla ilgilenmektedir. Safe Haven temelde VeChain network’ ü üzerinde çalışan bir dijital çözümüdür.

Satın Alınabilecek Fiyat Aralığı :0.30$ kadar

Hedef:1$ – 2$

Hemen Satın Al

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir.Olası mağduriyetten btcanaliz.com sorumlu değildir.

 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı