Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İncelemeler

Wanchain(Wan) Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Bu yazıda blok zincir teknolojisinde gelecek neslin sağlanmasını amaçlayan projeler tanıtıyoruz.Bugün de Wanchain yani Wan den bahsedeceğiz..

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Diğer tüm Yeni Nesil Blokaj ağları gibi, Wanchain de Blockchain’i birbirine bağlı bir ağ haline getirmeye çalışıyor. Kripto dünyasının finansal altyapısını özel çapraz zincir akıllı sözleşmelerle yeniden inşa etmeyi amaçlıyor. Bu çapraz zincirli akıllı sözleşmeler, yalıtılmış ağlardaki bankacılık hizmetlerinin birbiriyle bağlantılı olmasını sağlayacaktır.

Wanchain’in kurucuları, kripto ekonomisinin katlanarak büyüdüğüne inanıyor ve yakın gelecekte ekonomi de bir çok değişim olacağına inanmaktadırlar. Finansal hizmetler özellikle bu teknolojiyi benimsemek için daha hızlı olmuştur. Bankalardan sigortacılığa kadar, blockchain ve akıllı sözleşmeler Blockchain ile finanse edildi. Dolayısıyla finansal hizmetler üzerindeki etki derinleşecek.

Ancak, sorun şu ki, günümüzün dijital varlık ve hizmetleri diğer zincirlerden ayrılıyor. İzole çalışıyorlar. Yani Wanchain, bu izole birimleri birbirine bağlar. Bankacılık uygulamalarının, zincir üzerindeki akışlarına rehberlik edecek şekilde bağlanmasını ve geliştirilmesini sağlar. Bu “merkezi karşı taraf risklerini” ortadan kaldırır.

Platform çeşitli başka devrim niteliğindeki özelliklere de sahip.Bu,Dünyadaki varlıkların zincir içi alışverişine izin verecektir. Wanchain’deki işlemler çok varlıklı cüzdanı kullanılarak yapılacaktır. Ayrıca, merkezi karşı taraf risklerinin ortadan kaldırılmasını sağlamak için merkezi olmayan anlaşma uygulamaları üzerine  de kurulmuştur.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı