Tron

Tron, gizli projesinde perdeyi aralıyor ve 100 milyon $ BitTorrent’i satın almasıyla ne yapmayı planladığını ilk kez ortaya çıktı.Tron kurucusu Justin Sun, Tron protokolünün doğrudan dosya paylaşım platformuna entegre edileceğini açıkladı.

Tron Kurucusu Justin Sun :

“Şu anda, BitTorrent protokolünü daha hızlı hale getirmek için, ve BitTorrent protokolünü geliştirmek için Tron protokolünü kullanma olasılığını araştırıyoruz.. Umarım Tron ve BitTorrent entegrasyonu, her iki tarafın da gelecekte daha iyi çalışmasını sağlar.”

Açıklamasında bulundu.

TRON (TRX) Tokenleri İle Kullanıcılar Ödüllendirilecekler

Justin Sun, bunun ağın daha güçlü hale getirilmesi karşılığında TRX tokenleri vererek muhtemelen BitTorrent ağındaki dosyaları paylaşan kullanıcıları ödüllendirerek başarılabileceğini söylüyor.

Sun’a göre, BitTorrent, Tron’un dijital içerik oluşturucuları için merkezi olmayan bir merkez olma hedeflerini yerine getirebilir ve günlük işlemlerde rakipleri olan Ethereum’a karşı Trx’i daha avantajlı konuma getirebileceğine inandığını söyledi.

Tron kurucusu açıklamalarına devam etti :

Dünya genelinde yüz milyonlarca BT kullanıcısı, Tron ekosisteminin bir parçası olacak. BitTorrent Tron ağındaki en büyük uygulama olacak ve bu da Tron’un günlük işlemlerde Ethereum’u geçmesine ve dünyanın en etkili kamu zinciri haline gelmesine olanak sağlayacak.”

Ayrıca

“BitTorrent ve Tron’un entegrasyonu, Tron çevrimiçi içeriğinin küresel ödeme ve çözümüne yeni olanaklar sunacaktır. Bu içeriğin yaratıcıları, aracı olmayan bu merkezi olmayan ağ aracılığıyla yüz milyonlarca küresel kullanıcıya ulaşacaktır”

Açıklamasında bulundu.

Sun, kripto para madenciliğinin BitTorrent’e entegre edilmeyeceğini vurguladı. TRX şuan da 0,033595 $ dan işlem görüyor.

İlgili Yazı : Milyoner Olmak İçin Ne Kadar Tron (TRX) İhtiyacınız Var ?

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

İlginizi Çekebilir :  En Büyük 7 Kripto Para Borsası Analizi
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account