Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Fransız Futbol Kulübü PSG,Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor

Son zamanlarındaki transferleri ile dikkat çeken bir Fransız futbol takımı olan Paris Saint-Germain (PSG), dünyanın dört bir yanındaki meraklılarının katılımını teşvik etmek için kripto paralarını piyasaya süreceğini açıkladı.

Brezilya ünlü Neymar gibi önde gelen oyunculara sahip olan PSG, Salı günü, sözde Fan Token Olanağına yönelik teknolojilerle başa çıkacak olan, Malta merkezli bir blockchain kuruluşu olan Socios adında bir çok yıllı ortaklık anlaşmasını açıklamıştı.

PSG,Kripto Kendi Kripto Parasını 2019’da Yayımlayacak

Fransız basınından bir web sitesine göre, PSG şu anda 2019 ilkbaharının son günlerinde büyük adımları atmasını ve ilerleyen zamanlarda ise kripto paralarını yayımlayacağını ileri sürdü.

Raporda,ihracata yönelik temel teknolojiden bu yana blockchain’i kucaklayarak, PSG’nin beklentilerin halka açık bir şekilde gözlemlenebilir olması ile birlikte oy verme sürecini daha şeffaf ve güvenli bir hale getireceğini söyledi.

PSG’nin ana ortaklık sorumlusu Marc Armstrong, açıklamasında şu yorumu yaptı:

“Paris Saint-Germain, kripto paraların ‘ın sağlayabileceği fırsatları geliştirmeye kararlı. Bu devrim niteliğindeki teknolojinin, kulübün genel iş stratejisi ve hayran kitlemizle etkileşim kurma şeklimiz üzerinde önemli bir etkisi olacaktır. ”
Haberlerle PSG, diğer Avrupa futbol kulüplerini blockchain ve kripto paraları benimsemeye çağırıyor.

CoinDesk, İngiltere’nin Premier Ligi’nde Newcastle United, Crystal Palace ve Leicester City gibi yedi büyük kulübün, bitcoin’de sponsorluk yükümlülüklerine izin vermek için çevrimiçi yatırım şirketi eToro ile bir anlaşma imzaladığını bildirdi.

Ve, Ağustos ayında, Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), önde gelen iki İspanyol kulübünde arasında bir blockchain tabanlı biletleme uygulamasının “başarılı” bir denemesini bitirdiğini söyledi.

Ayrıca PSG, sınırlı sayıda kripto para çıkaracak.Dünyanın dört bir yanından gelen hayranlar tokenleri satın alabilecek ve daha sonra kulübün hissedarları olacaklar.Ve PSG yönetimi henüz çıkarılan coinlerin fiyatı hakkında bir karar almadı.

Aşağıda bağlantıları bulunan sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı