Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İncelemeler

DigiByte İncelemesi – Son Gelişmeler

DigiByte (DGB) ilk olarak 10 Ocak 2014’te tasarlandığında, blockchain’in kurucusu olan Jared Tate, hem güvenli hem de yıldırım hızı olan bir dijital platform sağlamayı amaçladı. Piyasada volatilite ve sık fiyat hareketleri ile karakterize edilen kripto paraların çalkantılı dünyasında, bir para birimi seçiminde istikrar büyük bir faktördür. Siber güvenlik söz konusu olduğunda, sadece birkaç para DigiByte tarafından sunulan sıkı güvenlik protokolünü geçebilir. Bu makale blok zincirindeki son gelişmelerden bazılarını araştırıyor ve piyasadaki performansına dair bir fikir veriyor.

 

Neden DigiByte için Dikkat Edilmeli ?

DigiByte, kripto paralar arası en düşük değerdeki para birimlerinden biridir(Şuan:$0,033008). Şunun farkına varmalıyız ki, verdiği sözlerden çok daha fazlasını sunmaya çalışmaktadır. Bu para birimi, doğru zamanda, özellikle de çok fazla popülerlik kazanmadığı ilk günlerde para kazanmayı başaran erken yatırımcılar için büyük bir kazanç sağlamıştır. Yıllar boyunca gördüğü büyümeyi göz önüne alarak, pazarda dinamik bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

En büyük blok zinciri(blockchain) projesi olan Bitcoin, tek bir madencilik algoritmasına sahiptir, ancak piyasadaki nispeten yeni bir para olan DigiByte, beş madencilik algoritmasına sahiptir. Piyasa değeri 51’e göre sıralanan altcoin, Bitcoin’den 40 kat daha hızlıdır. Ayrıca, işlem ücreti BTC’den daha düşüktür, bu da aşırı pahalı seçeneklere uygun bir alternatif haline getirir.

200.000’den fazla zincir halkası ile donatılmış DigiByte, piyasadaki en merkezi dağıtılmış blok zinciri arasında yer alıyor. Fiyat hareketlerine göre DigiByte, 2014 yılında piyasaya sunulduğundan bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetmiştir. Ara sıra düşen düşüşlerin yanı sıra, para birimi, genel piyasa fiyat düşüşüne tanıklık ettiğinde hızlı bir şekilde yükseliş gösterdiği inanılmaz bir esneklik göstermiştir.

Yenilikler açısından DigiByte, her zaman akranlarından daha iyi performans göstermiştir. Önde gelen çekirdek cüzdan, Android ve iOS cüzdanı ya da önemli listeler olsun, DigiByte benzeri görülmemiş bir büyüme yaşadı. DigiByte’nin son zamanlardaki büyümesinden bahsetmişken, yıldırım hızı işlem hızı özel olarak dikkat çekiyor. Bitcoin ve diğer büyük isimler işlem yapmak için bir saatten fazla zaman alırken, DGB kullanıcıları birkaç saniye içinde bildirim alırlar. İşlem hızına gelince, DigiByte saniyede 280’den fazla işlemi yönetebiliyor, bu da Bitcoin ve diğer benzeri kripto paralar ile kıyasladığımız zaman işlem hızının ciddi anlamda fark attığını görmek mümkün.Diğer DigiByte coini sahiplerine para transferi, herhangi bir titizlik olmadan yapılabilir; çünkü kayıt işlemleri, hiçbir ayrıntılı prosedür veya gizli ücret gerektirmeden son derece basittir.

DigiByte’nin geliştiricileri blok zincirinde heyecan verici değişiklikler yapmayı vaat eden yeni Digi-ID çözümü ile meşgul olmuş durumdalar. Toplumda bir konuşma noktası haline gelen Digi-ID çözümü, kriptografi ile desteklenmektedir. Blockchain teknolojisi birçok farklı amaç için kullanılabilirken, kimlik doğrulama modelleri büyük ölçüde bundan faydalanabilir. Güçlü algoritmalar, şifreleme ve şeffaflık faktörlerini göz önünde bulundurarak çözüm, birçok şekilde bir oyun değiştirici olarak kabul edilebilir.

Blockchain’deki son gelişmelerden bazılarına bakıldığında, DigiByte’ın BiteBTC’de listelenmesi ve mobil cüzdan için yeni sürüme geçilmesi vurgulanabilir. DigiByte ekibi tarafından başlatılan mobil cüzdanın hem Android hem de iOS cihazlarından da erişilebilir.

Piyasanın Bu Gelişmelere Cevabı

Kripto paraların fiyat hareketlerini takip eden yatırımcılar DigiByte’in performansı hala kırmızı renkte olduğu için hayal kırıklığı yaratıyor(Yazının yazım tarihi 29.05.2018). Daha önceki pozisyonundan % -3.92 oranında kayarak çıkan para, 29 Mayıs 2018 itibariyle 0,030414 $ seviyesinde işlem görüyor. Fiyat düşüşü birçok yatırımcıya ciddi bir darbe indirdi, ancak şu an için endişelenme ihtimali düşük.  Yazma sırasında piyasa değeri 313.765.204 dolar olan para, uzmanlara göre kripto alanında ümit vaat eden bir yatırım seçeneği olarak yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

DigiByte Satın Alabileceğiniz Borsalar

digibyte

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir. Teşekkürler…

Hemen Bitcoin ve Altcoin Almak İçin : http://bit.ly/2FUGDpa

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı