Pundi X Nedir ? Özet İnceleme

Pundi X, blockchain geliştiricilerinin ve kripto para sahiplerinin, herhangi bir borsalarda kripto para ve benzeri hizmetleri satın alması kolaylaştıran bir platformdur. Proje, kripto para birimini her biri için erişilebilir kılmak amacıyla çalışıyor.

Pundi X nedir?

Pundi X,kripto para satın almanın, bir şişe suyu satın almak kadar kolay olması gerektiğine inanmaktadır; bu nedenle ekip, öncelikle Perakende Mağazaları ve Kripto arasında bir köprü görevi kurmayı düşünüyor.

Pundi X nasıl çalışır?

Pundi X, ICO’yu 2018’in ilk çeyreğinde piyasaya sürdü. Ağ, geliştiricilerin bir Satış Noktası Protokolü kullanarak platformda perakende satış mağazaları başlatmalarına izin veren açık kaynaklı bir ağdır. Kullanıcılar ayrıca, ağ içindeki paralarını kullanarak bir mobil uygulama ve / veya sözleşmesiz bir akıllı kart da kullanabilirler.

Pundi X POS Çözümleri

Proje, insanların kripto para satın almasını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bir akıllı kart olan Pundi XPass, kripto paraları güvenli bir şekilde saklamak ve sadece tek bir tık yoluyla satın almak ve satmak için kullanılabilir.

Ağa Pundi X’i destekleyen dijital cüzdanlar aracılığıyla kolayca erişilebilir.

Pundi X Ekibi ve Ortaklıkları

Proje öncelikle bir güneydoğu Asya projesidir, ancak uygulamaları ve amaçları küreseldir. CEO, Zi Bin Cheah, daha önce W3C online oyun şirketinde ve Wozlla’nın şirketinin kurucu ortağı olarak çalıştı.

Linkedin profili : https://www.linkedin.com/in/zibin/

Ağ, Zcash, XPOT, STELLAR ve NEM dahil olmak üzere çoklu platformlarla ortaklık kurdu. Aynı zamanda, daha hızlı işlemler için bir entegrasyon olan lightning network blok zinciridir. NEM ile ortaklık, Pundi X platformunun optimum ölçeklenebilirlik ve hız seviyeleri sunmasını sağlamaktadır.

Pundi X Jetonu(Tokeni) — PXS

Tescilli bir token olan PXS, ağ altyapısının önemli bir parçasıdır. Pundi X ağında gerçekleştirilen her işlem için satıcılar bir işlem ücreti öder. Satılan token daha sonra yakılır, imha edilir ve tamamen dolaşımdan çıkarılır. Bu, jeton talebini düzenlemeye yönelik bir girişimdir.

İlginizi Çekebilir :  Stellar'a Yatırım Yapmak İçin 5 Neden

Şimdiye kadarki ilerleme – neden Pundi X’e yatırım yapmalısınız?

Platform, Mart 2018’de piyasaya sürüldü ve Pundi uygulamalarının yüz bin kez indirilmesiyle önemli pazar kazancı elde etti. İlk aylardaki fiyat,% 700’ün üzerinde arttı. Proje, kripto topluluğunun büyümesine yardımcı olacak oldukça yenilikçi bir girişimdir. Pay-by-QR uygulamalarının bugün restoranların çoğunluğu tarafından kabul edilmesi Pundi X’i uygun bir yere yerleştiriyor.

Sadece 3 ayda işlem hacmi 970.635 USD’dan 23.645.200 USD’ye yükseldi.

Proje, masaya getirdiği satın alma kolaylığı nedeniyle iyi bir yatırım gibi görünmektedir. 3 ayda oldukça önemli bir büyüme göstermiş,sabır ve zaman göz önüne alındığında, daha da büyümesi muhtemeldir.

Proje kripto paralar ile uğraşmayı kolaylaştırıyor. Mobil cüzdanlar ve banka kartları ile işlem yapılmasına izin vermektedir. Ağ aynı zamanda, BTC, ETH, NPXS, XEM, ACT, XLM ve biraz daha fazla para birimini desteklemektedir.

Projenin Yol Haritası

Pundi X, operasyonlarını 2018’in ilk çeyreğinde başarıyla başlattı. XPOS, 27 güvenlik uyumluluk testini geçti, XPlugin SDK Belgelerini yayınladı ve Londra ofisini kurdu.

Proje, aynı zamanda 300.000 XPASS kartı teslim etmeyi ve Kuzey Amerika’da ortaklıklar kurmayı hedeflerken, Tokyo ve Seul’de bu yılın ikinci çeyreğinde ofis kurmaya hazırlanıyor.

Bu iyi gelirse,son bahar aylarına doğru Pundi X’in ofisleri Kuzey ve Güney Amerika’da olacak ve ardından yıllık XPOS zirvesinin ve üçüncü taraf uygulamalarının 4. çeyrekte XPOS ile piyasaya sürülecek.

Pundi X Nereden Alabilirim ?

Pundix X alabileceğiniz borsaların listesi aşağıdaki gibidir.

pundix

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla