22 Mart 2018 Bitcoin Analizi

Bitcoin fiyatı artmaya başladı.Bitcoin fiyatının artışı devam edecek mi ? Peki bitcoin fiyatının sonraki neresi hepsi bu analizde..

Bitcoin Fiyatındaki Önemli Özellikler

  • Bitcoin fiyatı 4 saatlik grafikte simetrik bir üçgen oluşturmak için daha düşük yüksek ve daha düşük dipler oluşturmuş durumda.
  • Fiyat, destekten sıçrayan ve 10,000-11.000 $ civarında bir dirence dönüş için gerekli olabilir.
    En son düşük seviyelere bağlanmak için küçük bir yükselen trend çizgisi çizilebilir, ancak teknik göstergeler düşüş ipuçları vermektedir.

Bitcoin fiyatı simetrik üçgen desteğinden dışarı fırlıyor ve buradaki direnişe dikkat ediyor olabilir.

Teknik Gösterge Sinyalleri

100 SMA, en az direnç yolunun aşağı yönde olduğunu belirtmek için 200 SMA’nın altındadır. Bunun tersine dönmeye devam etmesi anlamına gelir. Ayrıca, 100 SMA şu anda dinamik direnç olarak duruyor ve bitcoin fiyatını üçgenin altına veya daha aşağıya itiyordu.

Desteğin altında bir kırılma, bitcoin fiyatının, üçgenin aynı yüksekliğiyle düşmesine neden olabilir; bu rakam, 6,000 $ ‘lık yaklaşık 13.000 $’ a kadar çıkıyor.

RSI’nın tırmanması gereken bir yeri var, bu yüzden bitcoin boğaları oyunda biraz daha kalabiliyorlar. Bununla birlikte 200 ilgi alanı SMA dinamik bükülme noktası da dahil olmak üzere yakın dirençli olabilir.

 

Pazar Etkenleri

G-20 zirvesinde yapılan açıklama da “Kripto varlıkların hızlı büyümesinden dolayı oluşan tedirginliği anlıyoruz ancak ortaya çıkan finansal istikrar riskleri gözden geçirildiğinde, şu anda küresel finansal istikrar için bir risk oluşturmamaktadırlar.” ifadelerine yer verildi.Bu haber bitcoin fiyatının yükselmesinde önemli etken oldu.

G-20 ile ilgili yaptığımız haber:https://btcanaliz.com/kripto-paralarin-tehditi-reddedildi/

Ayrıca dün Twitter Kurucusu Jack Dorsey’in yaptığı açıklama da:“Dünyanın sonunda tek bir para birimi olacak, internet tek bir para birimine sahip olacak. Ben kişisel olarak bitcoin olacağına inanıyorum, ”dedi. Bu, “muhtemelen on yıldan fazladır, ama daha hızlı da gerçekleşebilir”.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin [BTC] Yıl Sonunda 8500 $ Olacak

Twitter Kurucusu Jack Dorsey’in yaptığı açıklama:https://btcanaliz.com/twitter-ceosu-dunyadaki-tek-para-birimi-bitcoin-olacak/

Fiyatların yükselmesinde büyük etken oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla