Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Kripto Paraların Tehditi Reddedildi !

Bir süredir düşüşte olan kripto para piyasasının sonunda beklediği haber geldi.

“Kripto Paralar Risk Oluşturmuyorlar “

FSB, üyelerin kayıtlarına yanıt olarak hazırladığı mektupta, “Kripto varlıkların hızlı büyümesinden dolayı oluşan tedirginliği anlıyoruz ancak ortaya çıkan finansal istikrar riskleri gözden geçirildiğinde, şu anda küresel finansal istikrar için bir risk oluşturmamaktadırlar.” ifadelerine yer verildi.

Bu gelişmeden sonra Kripto paralar değer kazandı.

Elbette kripto paraların değer kazanması en çok yatırımcıları mutlu etti.Bizde sosyal medya hesaplarımızdan takipçilerimize  sürekli bitcoin ve diğer coinlerinizi zararına asla satış yapmamız konusunda uyarmıştık.Yine bu uyarımızı yeniliyoruz zararına satmayın..

Daha az kayıpla al sat yapmanız konusunda önerilerimiz..

Öncelikle, tüm birikimlerinizi kripto para birimlerine yatırmayın, “payınızı nakit varlıklarınızın yaklaşık% 5’i ile sınırlayın.”

İkinci olarak, piyasa keskin bir şekilde düştüğünde fazla alım yapmayın, bunun yerine yavaş yavaş küçük miktarlarda satın alın.

Üçüncüsü, hemen çok popüler olduğu için bir kripto parayı satın almayın kendi isteğiniz olsa bile, kendi araştırmanızı yapın ve alım yapmadan önce o kripto parayı çok iyi öğrenin öğrenin.

Dördüncüsü, zayıf kriptoparaşara dikkat edin ve güvenli bir mesafeyi koruyun. Örneğin, yukarıda bahsedilen on iki kripto para , cüzdanınızda toplamanız gerekenler değildir.Uzak durun..!

Beşinci olarak, paranızı bir borsa üzerinde tutmayın, bunun yerine soğuk bir depolama cüzdanı satın alın.Örnek:Ledger Wallet olabilir

Son olarak, özel anahtarlarınızı ve giriş bilgilerinizi güvenebileceğiniz birisiyle paylaşın.

Aşağıdaki bağlantıdan forumumuza üye olup sorularınızı sorabilirsiniz..

Kayıt Bağlantısı: https://goo.gl/iQjU59BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı