Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
HaberlerYeni Başlayanlar

Suriyeli Mülteciler İçin Blockchain Projesi !

İnsancıl bir programın, Ürdün’ü sınır dışı eden Suriye vatandaşlarına, blok zinciri teknolojisini kullanarak, verilerini özel tutmasına yardımcı olacak.

BM’nin Dünya Gıda Programı (WFP) tarafından birkaç şirketle işbirliği içinde geliştirilen bu proje, bugüne dek Ürdün sınırında yaşamakta olan on binlerce Suriyeli mülteciye yardım elini uzatmak istiyor.

WFP’nin son teknoloji ürünü blockchain teknolojisi, ihtiyaç sahibi insanlara sunulan etkili insani yardımın maksimize edilmesi için geliştirildi.

“Ethereum Blockchain’ini kullanarak, tüm mülteciler “WFP tarafından sağlanan desteklerini” bu teknolojiyi destekleyen perakendecilere yiyecek satın almak için kullanabilecekleri nakit için kullanabilirler.” açıklaması yapıldı.

Proje, yukarıda belirtilen dağıtılmış defter (LTT) teknolojisini, biyometrik tarama gibi diğer “perakende yenilikleri” ile birlikte kullanmayı amaçlıyor. Bu, organizasyonun kimlik sahtekarlığı veya veri kötü yönetimi ile ilgili riskleri azaltmasına yardımcı olacak ve aynı zamanda süreçte maliyet tasarrufu sağlayacağı yetkililer tarafından aktarılıyor.

Bu projenin başarısı şimdiden olumlu sonuçlar göstermiştir.Sadece insani yardımın sağlanmasında değil, aynı zamanda herhangi bir hükümet kimliği belgesine sahip olmayan kişilerin de işgücüne katılma şansını yakalayabilmelerine neden olabilir.

Reklam ve İletişim İçin btcanaliz@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanalizBTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı