Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Stellar,Cardano, NEO ve EOS Günlük İzlenimi (28.05.2018)

Stellar,Cardano, Neo,Eos ve Kripto Para Piyasasın günlük izlenimini paylaşıyoruz.Geçtiğimiz hafta tüm kripto paralarda % 19’luk bir düşüş gerçekleşti ve 391 milyar dolardan 328 milyar dolara düştü.

Stellar Lumens (XLM)

Stellar Lumens şuan yaklaşık 27 sent den işlem görmeye devam ediyor.

stealler

Günlük Forex Raporu ile yapılan son röportajda, finansal analist ve bilgisayar programcısı Jed McCaleb, XLM için büyük şeylerin gerçekleştiğini açıkladı ve para biriminin yatırımcıların tahmin edebileceklerinden daha erken 1 $ ulaşabileceğinden emin. McCaleb, Stellar’ın Nijerya gibi gelişmekte olan ülkelerdeki 200’den fazla kırsal alanda kullanıldığını ve yaklaşık 300.000 vatandaşın paraya erişebileceğini belirtiyor.

İlginçtir ki, bu kullanıcıların çoğu, daha önce finansal hizmetlere erişemeyen ve resmi işlem yapamayan kadınlar olmuştur.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) şuan yaklaşık 18 sent den işlem görmeye devam ediyor.

cardano

Geçenlerde, Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Colorado’da Twitter’da canlı bir duyuru yayınladı. Hem kamu hem de Cardano topluluğuna hitaben yaptığı konuşmada, Cardano 1.2 test ağının 2018 yılının başlarında bir süre yayınlanacağından bahsetmişti.

Geri tepmeyi ele alan Hoskinson, Cardano ağı için mükemmel bir platform sunmayı dört gözle beklediğini söyledi.

NEO (NEO)

Neo şuan halen 49 doların üzerinde işlem görmeye devam etmektedir.

neo-nedir

Nisan 2018 açıklamasından sonra, NEO şu anda büyük organizasyonel yapı değişiklikleri uyguluyor. NEO Vakfı, Da Hongfei – NEO’nun mevcut CEO’su ve GitHub’dan Erik Zhang’ın eş başkanlığını üstlenecek. Buna ek olarak, Vakıf iki ayrı birime ayrılacak: NEO Küresel Kalkınma (NGD) ve NEO Küresel Sermaye (NGC).

Kuruluşun en büyük odak noktalarından bazıları, gelecek teknolojik gelişmeleri, topluluk operasyonlarını ve pazarlama kampanyalarındaki değişiklikleri içerecek.

EOS (EOS)

Eos(EOS) şuan yaklaşık 12 dolar dan işlem görmeye devam ediyor.

eos-nedir

 

Bu, sadece bir hafta sonra gerçekleşmesi beklenen ana ağ lansmanının bir sonucu olabilir. Bununla birlikte, sürecin “oldukça kolay” olarak sınıflandırılmasına rağmen, kullanıcıların% 65’i planlanan geçiş için hala paralarını kaydetmedi.

Pazar Özeti

Kripto paraların toplam piyasa değeri, şuan yaklaşık 328 milyar dolar. Bir çok altcoin büyük ölçüde değişmeden kalırken, piyasaya hakim küresel kripto paralar hala fiyat düşüşlerinden ve genel dalgalanmalardan etkilenmektedir. Yatırımcılar bu gerçeklere karşı sorumlu ve dikkatli bir şekilde ticaret yapmalıdır.

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı