Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Ripple Teknik Analizi (1 Mayıs 2018 )

Bu yazımızda en çok yatırım yapılan coinlerden Ripple(XRP) fiyat analizi ile karşınızdayız.Bakalım fiyatı ne kadar olacak ?

  • Ripple fiyatı 0,9100 doların üstüne çıkamadı ve ABD dolarına karşı keskin bir düşüş gösterdi.
  • Dün ki , XRP / USD çiftinin saatlik grafiği (Grafik kaynağı:Kraken) üzerinde 0.8450 $ ‘lık destekle öne çıkan önemli yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı.
  • Parite yüksek olabilir, ancak büyük olasılıkla traderler 0.8280 $ seviyesine yakın olacak.
  • Ripple fiyatı ABD Doları ve Bitcoin karşısında aşağı yönlü bir hareket yaptı. XRP / USD, 0.8280 $ ve 0.8400 $ ‘a yakın dirençli kısa vadeli bir düşüş bölgesine ulaştı.

Ripple dün Fiyat, 0,9000 $ ‘ın üzerine çıkarak hareket etmek için ciddi şekilde mücadele etti, bu da aşağı yönde bir harekete neden oldu. Yatırımcılar, fiyatı 0,8400 dolarlık destek alanının altına itti.

Daha da önemlisi, dün XRP / USD paritesinin saatlik tablosunda 0.8450 $ ‘lık destek ile öne çıkan önemli yükseliş trendinin altında bir kırılma oldu. Bu 0,8250 $ ve 0,8000 $ altında daha az düşüşle sonuçlandı.

ripple-grafik-yorum

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Teknik göstergelere baktığımızda:

Büyük Destek Seviyesi – 0.7800 $

Büyük Direnç Seviyesi – $ 0.8280

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı