Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

BitShares Yeniden 0,91 $’ İ Görecek Mi ?

İnsanlar neden  BitShares ( BTS) yi konuşmuyor ? peki son durumu ne olacak  BitShares’ın ? Bu soruların cevabını ünlü kripto para traderlerından Kimchi King yanıt verdi.

İşte ünlü BitShares yatırımcısına telegram dan sorulan sorular ve Kimchi King’in yanıtları :

1.Soru: Kimse neden BitShares hakkında konuşmuyor açıklayabilir misiniz ? Bilmediğimiz bir şey mi var ? Şimdiye kadar en etkileyici ve teknolojisini kanıtlamış coinlerden gibi görünüyor.

Cevap: BitShares, tamamen merkezi olmayan bir kuruluş olduğundan, bu ekosistemin geliştirilmesine yardımcı olacak özel bir pazarlama ekibine maalesef sahip değildir. Ayrıca, DEX / cüzdanın UI / UX tasarımı basitlikten son derece yoksundur.Ayrıca DEX’teki piyasaların çoğu için likidite hala çok düşük.

UI / UX tasarım sorunları farklı ekipler tarafından çözülüyor. Bazıları doğrudan BitShares Rezerv Fonu yani Havuz  tarafından karşılanırken, diğerleri yönlendirmelerden ve gateway ücretlerinden gelir elde edeceği umuduyla kendi arayüzlerini oluştururlar. Umarım, kullanıcı dostu ve iyi pazarlanan çok sayıda, iyi tasarlanmış, ağ geçidi / arayüz tasarımına sahip olacağız.

2.Soru: Yakın gelecekte dört gözle beklemek ne heyecan verici gelişmeler olacak mı ? Yine 91 sent göreceğiz mi ?Ya da daha yüksek seviyeleri ? olası beklenen gelişmeler nelerdir ?

Cevap:

  • Crypviser, Apple App Store’da engellenemeyen, merkezi olmayan mesajlaşma uygulamasını başlattı. Bu tamamen BitShares blockchain üzerine inşa edilmiştir. Bu uygulama, kripto cüzdanı ve kripto para ticareti gibi yerleşik ek özellikler sunmak için ilerleyen aşamalarında güncellenecektir. Ayrıca, diğer önemli nokta ise bireyler ve gruplar arasında sınırsız metin, veri, ses ve video mesajlarına izin verilecektir. Bu araç, insanların ortada insan saldırıları riski olmadan, dünya çapında iletişim kurma biçimlerinde devrim yapma gücüne sahip. kişisel bilgileri ve etkileşimleri tamamen gizli kalır.

Uygulamayı incelemek için:Tıklayın

  • BitSpark, Western Union, MoneyGram ve diğer herhangi bir para transfer sistemini devirmek için hazırlanıyor. Bütün bunlar bankalara ihtiyaç duymadan yapılmaktadır.

Son olarak Kimchi King BitShrares trenini kaçırmamanız konusunda uyarıyor.Ve yakın zamanda BitShares’in güzel günler göreceğine inandığını dile getiriyor.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı