Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Ripple (XRP) 2019 Fiyat Tahmini : “10 Dolar Olabilir “

Dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olmanın yanı sıra, diğer kripto para birimleri gibi Ripple de fiyatlarda bir düşüş yaşadı. Ripple’in yeni baş pazar stratejisti olan Cory Johnson’ı işe aldıktan sonra bile, hala değer kazanmaya çalışıyor. Birçok analist, XRP fiyatlarının kripto piyasasında bazı artışlara şahit olacağını tahmin etmişti, ancak maalesef bu henüz gerçekleşmedi.

Uzmanların Ripple (XRP) Hakkındaki Görüşleri

Birçok analist, Ripple (XRP) fiyatlarının Cory Johnson’ın açıklanmasının ardından neden düşmeye başladığı konusunda kafa karıştırıyor.

Medya, yaptığı açıklamada kamuoyuna, Ripple’in sonundaki kötü performansı açıklamak için günün her saatinde çalıştığını ve mevcut durumu hafifletecek ve dijital parayı daha olumluya taşıyacak yeni stratejiler geliştirmek için yorulmak bilmeden çalıştıklarını söyledi.

XRP’nin saygın performansına rağmen saygın bir kripto uzmanı olan Roman Guelfi,Ripple’nin kayda değer fiyatlara varabileceği yıl olacak.

“Ripple kesinlikle 2018’de fiyatı çok daha fazla artabilir. ancak 2019’da daha muhtemel olacağını düşünüyorum… Piyasa XRO gibi diğer algoritmalarda kodlanan daha fazla projeyi gözlemlediğinden, ETH büyük olasılıkla artacaktır.Piyasaların bunu sindirmesi biraz zaman alacaktır, bu yüzden 2019’un gerçekleşmesi için muhtemel bir zaman olacağını düşünüyorum ”

Ripple’in CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’in (XRP) düzenleyicilere uymayı planladığını ve dijital parayı ilerlemek için onlarla birlikte çalışmayı planladığını dile getirdi. Ripple’in arkasındaki ana beyin şöyle diyor;

“Sektörün tümünün düzenleyicilerle birlikte çalışmak zorunda olduğumuzu kabul etmesi son derece önemlidir. Sistemle birlikte çalışmak zorundayız Blok zincir devrimi, sistem içinde gerçekleşeceğinden sistem dışına çıkmayacak”

Ripple(XRP)’nin İyi Bir Yatırım Aracı Olmasının Nedenleri

Ripple’in 2019’daki performansıyla ilgili olumlu düşüncelere rağmen, diğer bazı faktörler 2019’da xrp yi düşüşe götürebilir.

Günlük olarak uluslararası finansal transferler için kullanılan SWIFT ile 10 trilyon dolarlık para transferi gerçekleştiriliyor. Ripple’in CEO’su Brad Garlinghouse, düzinelerce bankanın 2019’da Ripple ağına katılmasını bekliyor; Birçok finansal kuruluş ve bankalar, dünya çapındaki döviz kuru ve geçmiş ödeme yerleşimleri için Ripple kullanmaya başladığından, Ripple, SWIFT’in 10 trilyon dolarlık hissesine sahip olacak ve bu da Ripple’ın digital para birimi XRP’nin değerini olumlu yönde etkileyecektir.

Digital para analistleri,”geleceğe yönelik en fazla potansiyele sahip olan kripto para birimi hangisi ?” sorulduğunda, Ripple’e (XRP) işaret ediyor. Piyasa lideri Bitcoin’den sonra, açık bir ikinci yer tutucu coin yoktur. Bu, Ripple’in yükselişini ve sağlamlaşmasını deneyimlemeye başladığımız anlamına gelebilir.

Ripple’nin şu anda 0.49628 $ değerinde olduğu ve 2018 ile yarı yarıya bittiği göz önüne alındığında, bu çok kötü tahmin olabilir, ancak 2019’a adım attığımızda Ripple’i çevreleyen olasılıkları düşünürseniz, XRP’nin  10 ABD doları olabileceği anlamına geliyor.Hatta bazı analistler tahmini daha da ilerleterek 2019 sonunda 15 Dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

Peki sizce RİPPLE 2019 yılı sonunda 10-15 Dolar olabilir mi ?

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı