Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

OKCoin Güney Kore’de Kripto Borsası Açmayı Planlıyor

Dünyaca ünlü OKCoin gelecek ay Güney Kore’de yeni bir kripto borsası açmayı planlıyor. The Korea Times gazetesindeki habere göre, Beijing’de ortaya çıkan ve piyasaya sürülen OKCoin’in, NHN Entertainment’la bir anlaşma imzalamaya çok yakın olduğu yazıldı. NHN’in Kore’de bulunan online oyun platformundaki üyelerin, OKCoin ve yeni açılacak kripto borsası ile çalışmasını sağlamak hedefleniyor.

Haberde, NHN’in ortaklık ve öz sermaye yatırımı yapmak istediği ancak sözleşmenin henüz resmiyete kavuşmadığı bilgisi yer aldı.

OKCoin, 2013’de Çin’de ortaya çıktı. Fakat Çin hükümeti düzenleyicilerinin, kripto para alış verişini Ekim 2017’de yasaklayacağını duyurması, yerel kripto paralara el konulacağı korkusuna neden oldu… Şirket o günden bu yana bir üst planlama modeline geçti ve dikkatini uluslararası piyasalara çevirdi.

OKCoin Kore’de işlerini hızla ilerletiyor, Kore’ye özgün web sitesi şu an hazır durumda ve kripto coin alış verişi için ön sipariş kabul edilmekte… OKCoin kripto para borsasının Kore’de yaygın şekilde faaliyete geçmesi ile ilk etapta 60 adet coin üzerinden işlem yapılacağı bildirildi.

Açılış, Kore hükümetinin kripto ticareti faaliyetlerinde kısıtlamalar düzenlediği ve döviz bazlı ticarette daha sert bir önlemler almak ğzere harekete geçirdiği bir zamana denk gelmekte.

OKCoin Korea CEO’su Cho Jung-hwan, Investor’a yaptığı açıklamada, OKCoin’in tüm Kore düzenleyici gerekliliklerine uygun olduğunu bildirdi… Ve herhangi bir problem ile karşılaşılmayacağının altını çizdi.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı