ethereum

Ethereum ve EOS için şuan ki sıralamaları CoinMarketCap verilerine göre 2 ve 5’dir. Ethereum fiyatının % 6,67 oranında düşüş yaşamakta ve şu anda yaklaşık 437 $ değerde işlem görmektedir, ancak EOS’un % 8,85 lik bir düşüş yaşıyor kaldığı ve bu yazıyı yazım sırasında 6,95 ABD doları seviyesinde işlem görüyor.

Küresel kripto piyasaları zorlu bir süreçten geçiyor çünkü dünya ekonomistleri sert hükümet düzenlemelerini ile BTC’yi bir kez daha önünü kestiler. Bu, kripto para uzayında ki en üst 5 altcoini etkiledi ; bunlar arasında, her ikisi de bu yazıyı yazdığımız sıra düşüş eğiliminde olan Ethereum ve EOS bulunmaktadır.

Ethereum Analizi

ethereum-grafik

Eterum analizinin önemli noktaları aşağıdaki gibidir;

  • ETH onu çevreleyen kaçınılmaz düşüş trendlerinden uzak duramıyor gibi görünebilir. ABD Doları karşısındaki destek alanı şimdilik 425 dolara yakın bir yerde bulunuyor ve uzmanlar, ETH pazar fiyatlarında daha fazla düşüş yaşayabileceğimize inanıyorlar.
  • Ethereum fiyat direncine gelince, ETH için dün grafikler bazı ağır kayıplar olduğunu gösteriyor. Ethereum 500 $ ‘ın üzerine çıkmaya çalıştı ama Bancor adlı kripto para borsasının hacklenmesi, Bitcoin toparlanması üzerinde ağır bir darbe aldı ve ayrıca Ethereum’un momentumunu zayıflattı.

EOS Analizi

eos-grafik

EOS hala ana ağına (MainNet) geçiş aşamasındadır ve savunmasız güvenliği ve kusurlarını düzeltmeye yönelik merkezi yaklaşımından dolayı incelenmektedir.Analizinin önemli noktaları aşağıdaki gibidir;

  • EOS için günlük en yüksek rakam 7,47 dolar iken, günlük en düşük fiyat ise 6,85 dolar. Dün EOS piyasaları yaklaşık 8.22 $ seviyesinde açıldı ve Bancor borsasının hacklenmesinden sonra ağır kayıplar yaşadı ve 7.44 $ ‘da kapandı.
  • Mevcut EOS pazar trendleri, düşük fiyatlardan yararlanmak ve blok zincirini avantajlarından yararlanmak isteyen dApp geliştiricileri için faydalı olmuştur. Grafiklere göre, MACD’nin aynı zamanda hafif bir satış bölgesinde yer alması nedeniyle, daha güçlü bir satış bölgesi öngördüğünü söylemek kolaydır.
İlginizi Çekebilir :  Cardano, Stellar, TRON,Fiyat Analizi (6 Haziran 2018)

Son Görüşler

Piyasaları çevreleyen pozitif bir soluk var ama, Bitcoin‘in bir ödeme yöntemi olarak benimsenmesinin ana akım medyaya göre önümüzdeki on yıl içinde artacağını doğruladı. Ancak ETH ve EOS pazarlarının mevcut durumlardan kurtulması zaman alacaktır.

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir..Ayrıca fiyatlar saatlik olarak değişiklik gösterebilir Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account