Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

BTC TÜRK TRANSFER ÜCRETLERİNİ KALDIRDI !

Türkiye’nin en çok kullanıcıya sahip bitcoin  ve altcoin alım-satım borsalarından biri olan BTC TURK ‘ten önemli bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada “Bitcoin,Ethereum,Ripple transferlerinde ücretleri düşürmedik,tamamen kaldırdık” ifadelerine yer verildi.Açıklamanın detaylı şöyle :

BTCTURK ‘e yaptığımız SegWit gibi teknoloji yatırımlarıyla maliyetlerimizi düşürdük ; Bitcoim,Ethereum ve Ripple çekerken ödediğiniz transfer ücretini sıfırladık.Biz maliyetleri düşürdük,sizin transfer ücretinizi de üstlendik.Yani daha fazla kar etmeyi değil,sizi memnun etmeyi tercih ettik.

Bugüne kadar cebinizden ödediğiniz transfer ücretlerini size geri veremeyiz ama bundan sonra BTCTURK’te kripto para çekmek istediğinizde sizden transfer ücreti almamayı sağlayabiliriz.Böylece sizden bugünden itibaren kripto para piyasalarında para çekerken transfer ücreti ödeme alışkanlığınızı değiştirebilirsiniz

ifadelerine yer verildi.

Bu açıklama ile BTCTURK diğer bitcoin alım-satımı yapan borsalardan bir adım öne çıkmayı başarmış gibi gözükmekte.BTCTURK geçtiğimiz aylarda Özgür Güneri tarafından satın alınmıştı.Bakalım Özgür Güneri ve BTCTURK ekibinin yeni projeleri neler olacak ?

Haberin Fotoğrafı:

btcturk-bitcoin-borsasi

Bu gelişmeyi nasıl yorumluyorsunuz.Yorumlardan görüşünüzü iletebilirsiniz..

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanalizBTC

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı