Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Bitcoin ve Blockchain Becerileri İçin Artan İhtiyaç

Kripto endüstrisinin kazandığı ilginin ve dikkatin miktarı astronomik değil! Bitcoin ticareti 7000 dolara yakınken nedenini görmek zor değil. Para birimi% 500’ün üzerinde büyüdü ve bu trend yakında azalacak gibi görünmüyor.

Bu büyük şirketlerin Bitcoin markasına atlamak için çabucak olması şaşırtıcı değil. Dünyanın en büyük vadeli işlem borsası olan CME, kısa süre önce bu yılın sonuna kadar bir Bitcoin özellikli ürüne başlayacağını ve ardından 2017 yılının son çeyreğinde piyasaya çıkmayı planlayan Cboe’den benzer bir açıklama yapacağını duyurdu. Bu, büyük olasılıkla bu vadeli işlemlerin destekleyeceği Bitcoin ETF’leri aracılığıyla kolay yatırım yapılmasına izin verecek.

Blockchain teknolojisi de herkesin dilek listesinde en üst düzeydedir. Kripto para birimleri için işlemler yapmak için kullanılıyor olsa da, daha fazlasını yapabilir. Blockchain savunucuları, teknolojinin, aslında aracıcıları ortadan kaldırarak işletmelerin verimliliğini artıracağını belirtti.

Hem kripto para birimleri hem de blok zincir teknolojisini iş dünyasına dahil etme arzusu, bu özel beceri kümesine sahip serbest çalışanlar için talep artışına neden oldu. Dünyanın en büyük serbest çalışma platformlarından birinde elde edilen verilere dayanarak, Up-work, Blockchain ve Bitcoin ile ilgili beceriler, platformda ikinci ve üçüncü en hızlı büyüyen becerilerdi.

En hızlı büyüyen ilk 10 beceri şunlar:

1. Robotik

2. Blok Zinciri

3. Bitcoin

4. Penetrasyon testi

5. Reakt.js gelişimi

6. Amazon Web Servisi Lambda

7. Artırılmış gerçeklik

8. Derin öğrenme

9. Instagram pazarlama

10. Final Cut Pro X

Bu yılın üçüncü çeyreği ile geçen yıl arasındaki karşılaştırmalara dayanarak, bu becerilerin tümü% 200’den fazla arttı.

Bu popüler platform olmasına rağmen sadece bir platform. Endüstride bir bütün olarak büyüme ve bunu gerçek dünyada meşrulaştırma çabaları, bu pazarın sadece güçten dirence dönüşeceğini gösteriyor.

İşletmedeki birçok faktörde olduğu gibi, bir talebin olduğu yerde, bir arz gerekiyor. Kriptokraside yatırım yapmak, hatta kendi para biriminizi başlatmak için bazen çok odaklanma yapılabilir. Kayıtlı şirketlerin endüstriye yatırım yapmayacak, ancak hala bunu anlayan kişilere ihtiyaç duyacaklarını hatırlamak iyi olabilir.

Sektör büyümeye devam ediyor ve bu şekilde bu uzmanlık becerileri talebi de artıyor.BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı