Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Bitcoin $400,000 Olacak !

Chicago Ticaret Borsası (CME) 2017 yılının dördüncü çeyreğinde Bitcoin vadeli işlem ticaretini ekleyeceğini açıkladı. Bitcoin fiyatı hemen hemen ani olarak 7,500 dolardan fazla zamana ulaştı.

Bununla birlikte, SegWit2x’in iptali fiyatta ani bir düşüşe neden oldu ve yatırımcılar önceki yüksek öngörülere göre korktu. Bununla birlikte, Morgan Creek Capital Management’ın kurucusu ve CEO’su olan Mark Yusko (varlıkların yönetiminde 3.7 milyar dolar) öngörülerde bulunmaktan kaçınmadı ve Bitcoin’in sonunda 400.000 $ değerinde olacağını önermişti.

Yatırımcı gurusu önce 2011’de şifreleme ortamına girmiş ancak daha fazla satın almayı pişman duruma düşürüyor. Bununla birlikte, kurumsal bankacılar arasında desteğin eksikliğine rağmen, geleceği açıktı. Şunları kaydetti:

“Bu, bankacılık için arz ve talep denklemini değiştirecek, bu kadar büyük, bankacıların, finansçıların ve Suudi Prenslerin karşı çıktıklarını hiç de şaşırmadım.Bu gerçekten yıkıcı bir teknolojidir.”

Yusko, Blockchain ve Bitcoin ‘i otuz yıl önce internete kıyasla,’ her şeyi değiştirecek kapasiteye ‘sahip olduğunu belirtti. Yüksek öngörü, şifrelemenin uzun vadesi içindir.BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı