Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaber

Bitcoin Ve Altcoinlerin Fiyat Analizi : 31 Ekim 2017

Hızla yükseliş eğilimi gösteren bir söylenti, Çin’deki bitcoin ticareti yasağının kaldırılma ihtimaliydi. Bu haberler, Bitcoin’in fiyatını dün artırdı. Bununla birlikte, Huobi’nin ayrı mesajı beklentileri soğuk suyla doldurdu. Sonuç olarak, Bitcoin fiyatları yükseklerinden düzeltiliyor.

Warren Buffett, Jamie Dimon ve birkaç başka kişi Bitcoin’deki bir balon konusunda uyarırken, efsanevi yatırımcı Bill Miller bankaya gülümsüyor. Onun fonu bu yıl% 70’e kadar çıktı. Miller, 2016 yılının başında fonunun varlıklarının yaklaşık% 30’unu Bitcoin’e yatırmıştı.

Başka yerlerde, birkaç merkez bankası Bitcoin’in yasaklanmasıyla boğulmaya çalışılıyor. Bununla birlikte, kripto para birimlerinin güzelliği, kimsenin kontrol etmediği yönündedir. Piyasa değeri belirleyecektir. Yasak, Bitcoin’in piyasada kullanılmasının zor olmasına rağmen, ticareti etkilemesi pek olası değildir.

BTC/USD

Bitcoin trend çizgisi desteğinden sert bir şekilde geri döndü ve yükselen kanalın kırılmaya çalışılıyor.

Pazar günü, kriptoparalar yükselen kanalın direnç çizgisinin üstünde kırıldı, ancak devam edemedi. Artan kanal zorlu bir direnç gösterdi ve RSI da olumsuz bir farklılık gösteriyor olsa da, dijital para birimi yine kanaldan koparsa, ivme kazanacak ve hedefi olan 6845 $ hedefine doğru toplanma ihtimali var. Bu nedenle, 6400 $ ‘lık ve 6000 $’ lık bir kapatma kaybıyla bir satın almayı öneriyoruz. Bununla birlikte, bu riskli bir ticaret, bu nedenle, normal tahsisatın sadece% 30’unu kullanınız.

Kriptoparalar yükselen kanalın direnç çizgisini aşması ve sürdürülmesi başarısız olursa, eğilim çizgisi desteğine yine düşebilir. Ancak, eğilim çizgisi desteğini ve 5623 dolarlık 20 günlük üstel hareketli ortalamayı bozduğu takdirde, negatif hale gelecektir.

ETH/USD

Ethereum bir dizi alanda ticaret yapmaya devam ediyor. 315 $ ‘da havai direncin kırılması mümkün değil.

Kripto satışı 315 Dolar’lık dirençten kurtulursa, yeni bir yükselişe başlayacağı ihtimali var. Bu sefer ethereum’un 353 dolardan çıkıp 366 seviyelerine yükselmesini bekliyoruz. Bu nedenle, 319 $ Ethereum’da 289 $ tutarında bir stop kaybı öneriyoruz.

Kısmi kârlar 350 $ düzeyinde rezerve edilebilir ve kalan pozisyonda durma kaybı daha yüksek olabilir.

Öte yandan, dijital para birimi aralıktan çıkmazsa, eğilim çizgisine düşmesi muhtemel. Ethereum bozulursa ve trend çizgisinin altında kalırsa negatif olur.

Bu nedenle, yalnızca bir kopuşta bir satın almanızı öneririz.

BCH/USD

Önerimiz üzerine uzun pozisyonlar başlatan yatırımcılar, bir gün içinde hızlı% 22 geri dönüş sağlayacaktı. 29 Ekim’de $ 422’ye girmişler ve 518 $ hedefinden çıkmışlardı.

Bitcoin Cash, 28 Ekim’de aralıktan çıktı ve o tarihten bu yana da devam ediyor. Bu yükseliş işaretidir. Ardından, kriptokrasitenin, bazı direnişlerle karşılaşabileceği 549 seviyelerine ulaşması muhtemeldir, ancak boğaların bu genel masraf direncinden kurtulması halinde, 700 dolara bir hareket mümkündür.

Bununla birlikte, mevcut seviyelerde kurulan güvenilir bir satın alma bulamıyoruz; bu da bize ödül oranı için iyi bir risk sunuyor. Bu nedenle, mevcut seviyelerde herhangi bir uzun pozisyon önermiyoruz. Pozisyonları yeniden oluşturmak için küçük bir konsolidasyon bekleyeceğiz.

XRP/USD

Dalgalanma hala alım seviyelerini tetiklemedi. Sıkı bir aralıkta ticaret yapmaya devam ediyor. Bu aralıkta ticaret ne kadar uzun sürerse, yeni bir yükseliş eğilimi veya düşüş eğilimi başladığında o kadar uzakta çalışacaktır.

Dolayısıyla, hareketli ortalamalar üzerinde bir koparma üzerine, 0.22 $ ‘da Ripple’de alım önerimizi koruyoruz. Durdurma kaybı 0.19659 $ ‘da tutulmalıdır.

Koparma, dijital para birimini, 0.29699 $ ‘dan 0.18211 $’ e düşüşün% 50 ve% 61.8 Fibonacci düzeltme seviyeleri olan 0.23955 $ ve 0.25311 $ seviyelerine taşıyacak.

Tüccarlar, kriptokrasi bir kez 0.23955 dolara yükseldiğinde, durmalarını düzeltmek durumunda kalacaklar. Kısmi kârlar için 0,25311 $ tutarında rezervasyon yapmanızı öneririz. Kalan pozisyonda durma kaybı daha yüksek izlenmelidir.

Koparma devam etmezse, dalgalanmanın birkaç gün daha devam etmesi beklenebilir. Sadece 0.18211 $ ‘ın altında bir arıza olduğunda negatif olur.

LTC/USD

Litecoin hala 44- $ 57.7 aralığının üzerinde kapalı değil. Dolayısıyla, önceki analizden aldığımız alım seviyeleri hala tetiklenmedi.

Litecoin ürün yelpazesinin üst sınırının yakınında konsolide olmaya devam ediyor ve bu nedenle önceki satın alma önerimizi değiştiriyoruz.

Şimdi Litecoin’i $ 59’a 53 $ tutarında bir stop kaybıyla satın almayı öneriyoruz. Kar hedefimiz 71 $ ‘dır ve neredeyse% 50 kar etmenizi öneririz. Kalan pozisyon, takip eden bir durdurma kaybıyla tutulabilir, çünkü dijital para birimi 71 dolardan çıkarsa, 82 dolara toparlanabilir.

Bununla birlikte, kriptokrasitenin aralığı aşması ve sürdürülmesi başarısız olursa, yine 51 $ seviyelerine düşebilir.BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı