Bitcoin yatırımcısı Ronnie Moas Bitcoin Fiyat Tahminini Yeniliyor

Bitcoin’in 2017’deki muazzam yükselişi Bitcoin destekçilerini heyecanlandırdı. Bitpoint Research’in, Bitcoin hakkındaki en büyük analistlerinden biri olan Ronnie Moas, tahminini yukarı doğru revize etti.

Yıl sonuna kadar 7,500 dolar mı?
Ronnie Moas, Temmuz 2007’de Bitcoin’in aylar içinde 5.000 dolara ulaşabileceğini cesur tahminde bulunarak gözlemcilerini şaşırttı.

Tahmin ettiğinde fiyatı 3.000 dolardan azdı, ancak kısaca geri adım atmadan önce Eylül 2017’de 5.000 doları aştı.

Ağustos 2017’de Bitcoin fiyatındaki hızlı artış, Ronnie Moas’ın 2017 yılının sonuna dek 7,500 dolara çıkardığı projeksiyonu revize etmesine yol açtı. Bitcoin fiyatındaki hızlı artış, Bitcoin fiyatının bugünkü fiyatı 7,400 $ olan bu projeksiyonu cüretkar etti. Ronnie Moas, projeksiyonunu revize etti ve 2018’de 11,000 dolara yükseltti.

Ronnie, müşterilerine gönderdiği bir e-postada şunları yazdı:

Her geçen gün daha fazla başlık kripto üzerine yeni yorumları okunuyor. Daha çok ülke onu kucaklıyor ve yolda duran birkaç engeli domino gibi düşüyor.

Uzun vadeli: dijital altın
Ronnie Moas, Bitcoin’in uzun vadedeki potansiyeli hakkında ultra-yükseliş eğilimi gösteriyor ve bir gün altına rakip olacağına inanıyor. O, fiyatının üç yıl içinde 20.000 doları, 10 yıl içinde 50.000 doları aşacağını öngördü.

Bitcoin’in mevcut yükselişi göz önüne alındığında, Bitcoin’in bu seviyelere ulaşması için öngörülen zaman dilimini kısaltabilir.

Ronnie, Apple’ın en yüksek piyasa değerine sahip ve değeri her geçen gün rekor seviyelere ulaşan bir şirket olmasına rağmen, Bitcoin’in sadece beş yıl içinde Apple’ı geçeceğine inanıyor.

Artan bilinç ve yatırım fiyat artışını tetikleyecek
Ronnie, fiyat artışının Bitcoin’e olan artan farkındalık ve dünya nüfusunun ona yatırım yapan daha büyük bir kısmı tarafından yönlendirileceğine inanıyor.

Halen Bitcoin’e her yüzde 0,5’ten az kişinin yatırım yaptığı ve Ronnie’nin bunun yüzde beş’e yükselebileceğine inanıldığı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir :  Blockchain Konferansında İzdiham Yaşandı!

Bitcoin’in arzı sabit olduğu için, arz-talep dengesizliği fiyatların yükselmesine neden olacaktır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account