Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Bitcoin 22 Kasım Analizi

Blockchain teknolojisi, önümüzdeki birkaç yıl içinde hayatımızda birçok şeyi değiştirecektir. İşte bu yüzden Bitcoin teknolojisinin ünü, dünya çapındaki yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Tartışma açıkken, gelecekte en iyi kriptopara olacak Bitcoin açıkça ön planda. Bitcoin’in hakimiyeti öyle ki, bir numaralı ve iki numaralı kripto döviz cinsi arasındaki piyasa değeri farkı 100 milyar dolardan fazla genişledi.

Bu boşluk daha da şişecek mi yoksa Bitcoin’in nefes alması için zaman mı vereceksiniz? Hadi bulalım.

BTC/USD

12 Kasım’da Bitcoin, 5.450.86 doların altına düştü, ancak sekiz günlük bir süre içerisinde şifreleme yüzdesi yüzde 50’den fazla arttı. Bu, daha düşük seviyelerde talep türünü göstermektedir.

Bitcoin fiyatı yükselemeye devam ederken, bu konuda düşüş eğilimi zor. Bununla birlikte, şu anda yükselen bir kanalda işlem görüyor. Şifreleme durumu kanalın direnç çizgisine yakın. 8,500 dolar civarında bir miktar kâr öngörüyoruz.

Bununla birlikte, bitcoin değeri bu artan kanaldan koparsa, 9,969 dolara, bundan sonra 11,068 düzeyine yükselebilir. Bu iki seviyeye ulaşmak için Bitcoin şu anki seviyelere göre yüzde 21 ve yüzde 35 oranında toplanacak.

Koparma başarısız olursa, sanal para birimi 8.000 $ ve bundan sonra 7.420 $ seviyesine düşecek. 8,000 doların altındaki bir mola, olumsuz bir ayrıma yol açabilir.

Kanal hattının tepe direncini ve RSI üzerindeki olumsuz gelişmeyi göz önüne alındığında, mevcut seviyelerdeki herhangi bir ticaretin iyi bir fikir olduğunu düşünmüyoruz.

Bu yazının tüm hakları btcanaliz.com’a ait olup izinsiz paylaşılamazBTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı