Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizlerİncelemeler

2018’in En Fazla Kazandıran Beş ICO’su

ICO’lar bu günlerde bir düzine kadar ICO piyasaya çıktı, ama hepsi gerçekten başarılı mı ? Gelecek yıllardan daha uzun yol haritalarıyla, “başarı” ölçmek biraz daha zordur, ancak karlılıklarını ölçebiliriz.

2018’in en karlı beş ICO’una bir göz atalım. Bunlar, Ocak 2018’den beri başlayan ve USD karşısında en yüksek getiriyi sağlayan ICO’lar. İlk fiyatlarında USD ve Bitcoin fiyat artışları açısından ne kadar geliştiklerini gözden geçireceğiz ve daha sonra projeye genel bir bakış yapacağız.

Bknz:ICO NEDİR

# 1. Seele

ICO fiyatı: 0,03 ABD doları

Geçerli fiyat: 0,21 ABD doları

USD: 7.05x

BTC: 8.21x

Seele kendisini dördüncü nesil bir blockchain projesi olarak adlandırıyor. Birinci nesil kripto para Bitcoin, ikinci nesil Ethereum ve EOS ve DFINITY gibi 3.0 nesil platformları inceleyerek daha verimli ve daha hızlı olmayı hedefliyor.  Ana fikir, performans ve hızın, blok sayısındaki artışa paralel olarak artmasıdır.

Proje Pekin Datong Blockchain Araştırma Enstitüsü’nde CTO olan CEO Dr. Bi Wei tarafından yönetiliyor. Proje, UCL CBT (University College London Blockchain Teknoloji Merkezi) ve Asya ve ABD’den gelen diğer araştırmacı ve bilim adamları ile ortaklaşa oluşturuldu.

# 2. Quarkchain

ICO fiyatı: 0,02 ABD doları

Geçerli fiyat: 0,10 ABD doları

USD: 5.54x

BTC: 6.75x

Quarkchain iki katmanlı bir blockchain sistemi kullanmakta ve bunun saniyede bir milyon işlem (TPS) sağlamasına yardımcı olacağını iddia ediyor. Ayrıca Ethereum Virtual Machine (EVM) ile akıllı sözleşmeleri destekleyecek ve geliştiricilerin Ethereum Dapps’i kendi ağına aktarmalarını sağlayacağı söyleniyor.

# 3.Iotex

ICO fiyatı: 0,007 ABD doları

Geçerli fiyat: 0,026 ABD doları

USD: 3.71x

BTC: 5.36x

IoT cihazları, işlem talebini karşılamak için yüksek işlem hacmi gerektirmektedir. Iotex, bu sorunu (RDPoS kullanarak) kullanarak çözüyor. Bunun, düşük gecikme süresine sahip milyonlarca nodu destekleyeceğini ve (PoW) yöntemlerinin yüksek enerji kullanımına yol açmayacağını iddia ediyorlar. Ayrıca, Ethereum’un Plazmasına benzer şekilde çapraz blok zinciri desteğine de odaklanıyorlar.

#4.Pundi X

ICO fiyatı: 0,002 ABD doları

Geçerli fiyat: 0,005 ABD doları

USD: 3.1x

BTC: 5.78x

Bu proje Kripto paraları gerçek dünyadan ayrı tutma gereği duymayan Pundi X, herhangi bir mağazanın kripto para kabul etmesinin bir yolunu sağlayarak gerçek dünya kullanımına yönlendiriyor. Bitcoin, Ethereum, ERC20 tokenleri, NEM ve Stellar’ı desteklemektedir. Pundi X, işletmelere, temassız teknolojiyi kullanarak ödeme yapmayı da içeren mobil cihazlar üzerinden ödeme kabul etmeleri için donanım sağlıyor. Kripto para satın almayı “şişelenmiş su almak” kadar kolay hale getirmeyi amaçlıyorlar.

Bu ayın tamamlanması planlanan yol haritasındaki hedefler arasında, bireysel ön siparişler için 2.000 XPOS ünitesinin açılması ve kurumsal siparişler için 30000 XPASS birim ve 300.000 XPASS kart siparişi yer alıyor. 2018’in 3.çeyreğinde Kuzey ve Güney Amerika’da iki ofis kurmayı amaçlıyorlar. Yıl sonunda, yıllık bir XPOS zirvesi ve kurumsal siparişler için 20.000 XPOS birimi sunmak istiyorlar.

Pundi X İle ilgili daha detaylı incelememizi hemen okumak için Tıklayın

# 5.Holo

ICO Fiyatı: $ 0.0002

Geçerli Fiyat: $ 0.0004

USD: 2.88x

BTC: 4.29x

İnsanların kendi verilerine sahip olmalarına, kimliklerini kontrol etmelerine ve merkezi sistemler olmadan işlem yapmasına yardımcı olmaya odaklanıyorlar. Bu, geliştiricilere daha hafif, daha hızlı ve daha ucuz uygulamalar oluşturma fırsatı vermektedir.

Son Olarak

Pundi X, Quarkchain hem de Seele, VISA ve diğer mevcut finansal ödeme sistemlerini eşleştirebilecek işlem hızları ile verim sağlamayı amaçlıyorlar, Ve kripto para birimleri gerçek dünyaya erişilebilir bir şekilde getirmeyi hedefliyor. Tümü, ICO yatırımcıları için en az 3x getiri sağladı ve iyi bir ICO’ya yatırım yapma potansiyelini gösterdi.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın..

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı