Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

14 ARALIK ETHEREUM ANALİZİMİZ

‘$750: Ethereum’un yeni bir hedefi var’

Ethereum şu an yeni rekorlar peşinde ve $700USD’ın çevresinde kendisini sabitleştiriyor ama fiyat ve grafik analizlere baktığımızda bu yükselişin devam edebileceğini görüyoruz.

Dünyanın ikinci en büyük kriptosu olan Ethereum son 48 saat içinde %60’a yakın değer kazandı. Kasım’dan bu yana $400-$480 arasında kendi sabitleştirmişti. Bu fiyatları kırıp bu rekorlara vurmasını Pazartesi günü çıkan haberlere bağlıyoruz. Ethereum, İsviçre’nin önde gelen bankası UBS’le sözleşme eşiğine geldiğinin söylentileri üzerine fiyat büyük yükseliş gördük. Bu bankaların AB’de 3 Ocak’ta gerçekleşmesi planlanan yeni yönetmenliklere uymak içim Ethereum ağını kullanmayı planlıyorlar.

Ethereum’ın akıllı kontrat yetenekleri ve bağımsız doğası, bankalar için veri uzlaştırma ve depolama ile ilişkili maliyetleri düşürebilir.

Bu gelişmeler Ethereum için gelecek vaad ediyor ama öyle yada böyle son 48 saat içinde müthiş gelişme potansiyeli gösterdi. 24 saatlik hacimi $5 milyar’a yaklaştı.

Bu gerçekleri göz önünde bulundurarak Ethereum’um geleceği daha da parlak olacağının sinyallerini grafik analizindende görüyoruz.

Ethereum’un şu anlık rezistansı $730 cıvarında ama kazançları $752 seviyelerine (%261.8 Fibonacci uzatma düzeyi) uzatabilir. RSİ, aşırı satım koşulları gösteriyor bu nedenle yüksek tepeler geçici olabilir.

Bu durumun dezadvantajı ise, şu anlık $632 (%161.8 Fibonacci uzantısı) güçlü bir destek gibi görünmektedir.

Yani dememiz o ki uzun vadeli bir yatırım düşünüyorsanız Ethereum sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

ETHEREUM ALMAK İÇİN:https://goo.gl/xdxTSq

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı