Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Huawei, Kullanıcılarına Bitcoin Cüzdanı Hizmeti Verecek

Huawei Çinli bir  telekomünikasyon şirketi ve akıllı telefon üreticisidir. BTC.com ile teknoloji devi huawei yeni açılan uygulama mağazası için bir mobil kripto-para birimi uygulamasının tanıtımını yaptı.

Madencilik devi Bitmain’in sahibi olduğu BTC.com, kripto para madenciliğini ve blok bilgisini takip ederken dijital bir cüzdan hizmeti de sunuyor. Sitenin ticari operasyonlardan sorumlu başkan yardımcısı Alejandro de la Torre, yeni cüzdan uygulamasının Huawei’nin Mart ayında piyasaya sürülen özel AppGallery mağazasından indirilebileceğini söyledi.

Şu anda, AppGallery sadece en son Huawei cihazlarda bir ön yükleme ile müşteriler için kullanılabilir, ancak bu yılın ikinci çeyreğinde eski sürümleri için kullanıma sunulacak. Bununla birlikte, kripto para cüzdan desteğini destekleme çabası hala Huawei tarafından kayda değer bir harekett ve büyük olasılıkla yakın zamanda çok büyük bir kullanıcı tabanına kripto para birimi hizmetlerini açması muhtemel.

Huawei Mobil Hizmetler Başkan Yardımcısı Dr. Jaime Gonzalo, “Kripto para birimleri son zamanlarda dijital ekonomideki insani anlayışı genişletti. Yakın gelecekte küresel kripto paraları global çapta benimsemeyi umuyoruz.” Dedi.

Teknoloji devi Huawei’nin blok zincirinin geliştirilmesi için daha geniş bir çaba sarf etmek için hareket ettiğini görmekteyiz.

Huawei, bir önceki ay blok zinciri hizmetini başlatmıştı.Aşağıdaki bağlantıdan o haberimizi de okuyabilirsiniz.

Yazı ile ilgili haberimiz:https://btcanaliz.com/huawei-blockchain-projesini-acikladi/

Kaynak

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı