gana

Umut vaat eden uluslararası blok zincirine dayalı bir proje olan Yeşil ve Doğa Derneği (GANA) Teknolojileri, tıp alanında bireyler ve araştırma grupları için optimize edilmiş bir yapay zeka (ANI) çözümü oluşturma yarışına katıldı. Şu anda GANA, yatırımları çekiyor ve iki temel amaca hizmet edecek bir mobil uygulama oluşturuyor: hastalara akıllı dijital kişisel yardım ve AI eğitimi için veri toplanması.

Tıpta yapay zekanın gelişmesine yatırım yapmak son zamanlarda trend olmuş durumda. IBM, Google ve NVIDIA gibi devler de dahil olmak üzere yüzlerce şirket kendi ANI çözümleri üzerinde çalışıyor.

“Stres, kirlilik ve nüfusun yaşlanması, tıbbi hizmetlerin tanı ve kalitesinin doğruluğunu artırmak için bir talep yaratıyor. ANI’nın büyük miktarlarda kayıtları işleme ve desen ve korelasyonları arama yeteneği ilacın yeni yaşlara girmesine yardımcı olabilir ”, –

GANA Teknolojileri’nin CEO’su Gapseong Noh’u Açıklıyor

ANI’nın uygulanabileceği en umut verici alanlardan biri kişiselleştirilmiş ilaçtır. Hastalara uyarlanmış yaklaşım fikri yüzyıllar boyunca olmuştur, ancak kaliteli kişiselleştirilmiş tıp sadece gelişmiş veri analizi yöntemlerinin ortaya çıkmasıyla mümkün olmuştur. ANI, hastalıkların ve anormalliklerin erken tespitinde, en iyi tedaviyi bulmak, BT taramalarını yorumlamak, testler yapmak ve yeni ilaçlar keşfetmek için de kullanılabilir.

Bununla birlikte, ilaçta ANI kullanmak belirli bir tehlike yaratır: AI eğitimi için veri sağlayan grup çok küçük veya çok spesifik ise, AI önyargı eğilimi gösterebilir. İnsanların yaşamları ve sağlığı söz konusu olduğunda kabul edilemez. Bu nedenle GANA’nın geliştiricileri bu sorunu çözmek için bir yol bulmak zorundaydı.

GANA, öğrenme sürecinin şeffaflığını ve kullanıcı verileriyle her türlü manipülasyonu sağlamak için en son blockchain teknolojilerini kullanacaktır. Veriler, GANA’nın mobil uygulama kullanıcılarının büyük bir topluluğundan – tıp enstitüleri, hastalar, araştırmacılar, ilaç üreticileri ve dağıtıcıları – toplanacaktır. Böylece, ön yargı şansını en aza indirmek için yeterince büyük miktarda farklı veri sağlanacaktır.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin Yeniden 9000 Doları Gördü

Her yıl kaliteli sağlık hizmetlerine duyulan ihtiyaç artmaktadır. Şimdi, hemen hemen her alana giren yüksek teknoloji çözümleri çağında, tıpta yüksek teknolojilerin uygulanması, yatırımlar için en karlı alanlardan biri haline geliyor. Ne de olsa hiçbir şey kendi refahımıza yatırım yapmaktan daha önemli olamaz.

Gana Teknolojileri, ekosistemin araştırılması ve geliştirilmesi için yetiştirilen fonları yükseltmek için bir ICO’dur. Halka açık token satışı 21 Mayıs’ta başladı ve 20 Temmuz 2018’de devam edecek.

1 GANA jetonunun fiyatı 0.00005 ETH olarak belirlendi. GANA kullanıcıları ayrıca, verilerini paylaşmaları için bir ödül olarak belirtebilirler. ICO sırasında proje 20.000 ETH’yi 60.000 ETH’ye çıkarmayı planlıyor; . Genel satışlardaki minimum tavan 3 ETH’dir. Erken alıcılar bonus kazanıyor:% 10’a kadar.

GANA projesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesine bakın: https://ganacoin.io/

Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan btcanaliz.com sorumlu tutulamaz. Reklam vermek için

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account