Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

FBCoin-GSCoin-BJKCoin Gelsin !

“FBCoin-GSCoin-BJKCoin Gelsin !”

Bu açıklamaların sahibi Ntv Spor’da kırmızı çizgi programın’da spor yorumculuğu yapan ve Habertürk gazetesi spor yazarı Serdar Ali Çelikler.

Serdar Ali Çeliker 11 Ocak 2017 günü Habertürk gazetesindeki yazısında şu ifadelere yer verdi:

Dünyada ‘blockchain’ teknolojisinin gittiği nokta inanılmaz. Bu teknoloji perakende ve hizmet sektörlerinin tamamını kökten değiştirecek yenilikler getirdi, getirecek. Bugünden sarstığı finans dünyasını ise baştan aşağıya değiştirmeye hazırlanıyor. Blockchain (blok zinciri) adı verilen bu yeni ve anarşist, otoriteye karşı geliştirilen yazılım sisteminin sonucu kripto paralar. En meşhuru Bitcoin. Bunların bir sürü altcoin yazılımları da mevcut.

Bizim kulüplerimizin yeni gelir kalemine ihtiyaçları gün gibi ortada.

Yıl olmuş 2018, hala inşaatçı kafasıyla gelişim beklemeleri büyük hata.

Ben de özellikle şirketleşmiş kulüplerimize öneri olarak sunuyorum:

Dünyada ilk olun. İlk kez arkasında bir kulüp ismi olan bir coin (kripto para) üretin. FBCoin-GSCoin-BJKCoin- TSCoin-BaşakşehirCoin gibi isimlerle kripto para üretin. Araştırdım, mevzuat engeli yok. Şirketler bu tür üretimler yapabiliyor. Hem yeni bir gelir kapınız olur hem yazılım dünyasına adım atmış olursunuz hem de UEFA nezdinde hepinizin başında duran FFP sopasına karşı elinizi kuvvetlendirecek bir başka finansal aktifiniz bulunur. Hem de bugüne kadar hep geriden takip ettiğiniz dünya gelişmelerine biraz olsun yaklaşmış olursunuz. Fikir benden üretmek sizden. Gelecek bu teknolojide, benden söylemesi

Bizim yorumumuz:

Yazılı ve görsel basının Blockchain (blok zinciri)’i kötü bir zaman da böyle demeçler verilmesi bizi gerçekten çok mutlu ediyor.Yakın zamanda Dünya’nın en önemli kulüplerinden Real Madrid Santiago Bernabéu stadına gerçekleştirilen turlarda Bitcoin ile ödeme kabul edeceğini açıkladı.Ve bu çok büyük yankı uyandırdı.Bizim kulüplerimizin de kendi sanal paralarını çıkararak önemli bir gelir kapısı elde edebilirler ve kulüpler açısından büyük reklam olur çünkü bitcoin’e talep her geçen gün artarak devam etmekte.

Umarız bir gün bu yazdıklarımız gerçekleşir.

Serdar Ali Çelikler’i bu yazısından dolaylı tebrik ederiz.Ülkemizde böyle vizyoner spor yazarlarının olması bizi çok mutlu ediyor..BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı