Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Bitcoin Ve Altcoinlerin Analizi:13 Ekim

Bitcoin ve Bitcoin Gold alımında, yatırımcılar ekstra kâr elde etme fırsatı gördüler ve varlıklarını pazarın lider şifreleme piyasasına dönüştürmeye başladılar. Bitcoin, 5000 dolarlık psikolojik seviyeyi aşarak yükseldi. Sonuç olarak, neredeyse tüm altkaynaklar düştü ve şu an minimum düzeydedir.

Japon yetkililer işadamlarına ve yatırımcılara düzenlemeler koymaya karar verdiler, böylece yeni başlayanların ve kriptokrasi ticareti için iyi bir ortam yarattı. Zaten kripto varlıkları pazarı üzerinde olumlu etkisi olan kriptokaynak borsaları için lisans verme kararı aldık.

BTC/USD 13.10.2017

Bitcoin direnci 5,000 doları aştı. Şu an için yeni bir maksimum fiyat ve 5.200 $ ve $ 5.500 seviyelerine kadar yükselebilecek bir olasılık görüyoruz.
4.750 – 4.850 dolar aralığı en yakın destek seviyesi olarak görülebilir. Kısa vadede spekülatif amaçlarla yapılan alımlar yapılabilir. Tahmini direnç seviyesi 5.500 dolardır.
Olası senaryo: Bitcoin, 25 Ekim’de yatırımcılar Bitcoin Gold’i satın almadan önce $ 5,000, hatta 6000 $ seviyesine ulaşabilirler. Başka bir olası senaryo – karları düzeltmek için yapılan küçük düzeltme, 4.750 $ ‘lık en yakın destek seviyelerine ulaşabilir.

ETH/USD 13.10.2017

Geçen hafta geç saatlerde, Ethereum geliştiricileri, 17 Ekim’de yaptıkları son toplantıya katılmışlardı. En popüler müşterileri olan Go Ethereum (Geth), yayınlanmasını zaten yayınladı. Geliştiriciler ve yatırımcılar, Ethereum’un geleceği konusunda iyimser tahminler yapıyor.

Ethereum son birkaç gündür düz durumda ve şimdi 282 – 315 $ aralığında işlem görüyor. Bunun nedeni büyük olasılıkla pazarın ağ uygulama güncellemeleri ile ilgili haberler beklemesidir.
Kısa vadeli bir artış eğilimi 10 Ekim’den beri gözlemlendi. Fiyat 315 $ direnç seviyesini geçtiği anda 340-340 $ aralığını hedef alıyor. Güçlü bir destek seviyesi 280 $ seviyesindedir.
Güncellemelerin uygulanması sırasında ortaya çıkan başarı veya sorunlar, kriptokrasi için beklentileri ve daha ileri tahminleri belirler. Ancak bugün itibarıyla, en olası senaryo, büyük harf kullanımı açısından pazarın ikinci kriptokrasitesinin büyümesidir.

LTC/USD 12.10.2017

Litecoin 55 dolara ulaştı ve bu güçlü direnci bir kez daha kırmamak, geçen haftanın seviyesini geri kazandı. Şu anda 52 dolara işlem görüyor.
LTC için, satışların biraz alımları aşmasıyla, düşüş eğilimi izliyoruz.
42-45 $ arası destek aralığı için yapılan bir hareket çok olası bir senaryondur, özellikle Bitcoin yerel düzeltme işaretleri gösteriyorsa. Alternatif bir yatırımcı, finansal korunma aracının bir öğesi olarak LTM’ye geri dönebilir. Bu durumda, son birkaç haftalık ticaret bölgesinin 65 $ seviyesine doğru hızlı bir şekilde çıkış yaptığını görebiliriz. Artan hacimlerde direnç bölgesinde bir kırılma göstergelerden biri olacaktır.BTC

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı