Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Bitcoin Market Değeri Şimdi 100 Milyar Doları Aştı

En yüksek hacimli BTC / USD borsası olan Bitfinex, bugün erken saatlerde 6.000 $ bariyerini kırdı ve şimdi diğer tüm önemli borsalara katıldı. Bitcoin fiyatıyla Coinmarketcap.com’a göre Bitcoin fiyatı 6.041 dolara ulaştı ve piyasa değeri ilk defa 100 milyar doları aştı.

Bitcoin fiyatı, ilk defa 6000 $ ‘lık hattın üzerinden geçerek, her an yeni bir seviyeye ulaştı.

CoinDesk’in Bitcoin Fiyat Endeksi’ne (BPI) göre pazarlar 6,003,81 $ gibi yüksek bir seviyeye çıktı. Bu rakam, 13 Ekim’de, fiyatın 5.856.10 $ ‘a yükseldiği önceki tüm zamanların en yükseğini aşıyor.

BPI verileri fiyatların geçtiğimiz saatte 200 $ ‘dan fazla yükseldiğini ve piyasalarda rampadan önce 5.697 dolarlık ortalama bir fiyat gösterdiğini gösteriyor. Bas zamanlı olarak, bitsoin fiyatı yaklaşık 5.968 dolara işlem görüyor.

CoinMarketCap.com’daki rakamlar, bazı borsaların şu anda 6.000 dolardan yüksek bir fiyat bildirdiğini gösteriyor; bunlara Bitfinex ve hacim bazında dünyanın en büyük iki borsası olan Bithumb dahildir.

Bugünkü hareket, ağın toplu piyasa değerini 100 milyar doları aşıyor. BPI’ya göre basın zamanında, bitcoin’in pazar payı yaklaşık 99.5 milyar dolardı.

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı